MAXIMA 1Kiek daugiau nei po savaitės – balandžio 29 dieną uždaroma viena iš trijų Šilutės „Maxima“ parduotuvių.

„Maxima LT“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė „Šilutės naujienoms“ pranešė, kad nuo balandžio 29 d. Lietuvininkų g. 58 esanti „Maxima XX“ bus uždaryta atnaujinimui. Pasak tinklo atstovės, planuojama, kad toje vietoje bus pastatyta nauja, vieno aukšto „Maxima X“ parduotuvė. Į naujos parduotuvės pastatymą numatyta investuoti kiek daugiau nei 1,3 mln. eurų.

„Šiuo metu vyksta intensyvūs planavimo darbai, todėl tikslios informacijos bei atidarymo datos kol kas negalime įvardinti. Naujoje parduotuvėje klientai galės rinktis iš plataus, ypatingai šviežio maisto – pieno produkcijos, duonos gaminių, vaisių ir daržovių, šviežios mėsos – asortimento“, - rašo E. Dapkienė.

„Maxima XX“ atnaujinimo laikotarpiu klientai kviečiami apsipirkti kitoje „Maxima XX“ parduotuvėje, Miško g. 7.

Komentarai  

 
#3 Velniop ra maksima 2019-04-23 20:11
Geazinkit kųno teatra forum cinemas ir appolo boulingo prasyciau
 
 
#2 Ausra 2019-04-23 16:17
Lidl priėmė daugiau darbuotojų nei maxima atleis.
 
 
#1 Smagumelis 2019-04-23 09:33
Kaip buvo smagu, kad Lidl sukūrė naujų darbo vietų, tačiau Šilutėje yra tikrai per daug prekybos centrų. Tokio prekybos giganto kaip Lidl atėjimas, turėjo atnešti ir pasėkmes, kurias ir matome dabar. Maxima mažina apimtis, mažina ir darbo vietų skaičių, bet valdžia apie tai net neužsimins, o į bedarbius žmones numos ranka.