Kitos sporto šakos

Paulauskaite GintarePalangoje vykusiame Lietuvos mokinių metimų čempionate du trenerio Broniaus Mulskio auklėtiniai, vilkytiškiai Gintarė Paulauskaitė (rutulio ir ieties metimas) ir Marius Rudzevičius (ieties metimas) tapo čempionais.

RegbisRegbio klubo „Klaipėdos kovas“ - Šilutės filialo jaunieji regbininkai, treniruojami Austėjos Minkevičiūtės, Lietuvos regbio šių metų sezone iškovojo 18 pergalių, 4 varžybas sužaidė lygiosiomis ir 3 pralaimėjo. Tarp 16 dalyvaujančių komandų iškovota aštuntoji vieta.

Dziudo 1Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ sportininkai kovojo Klaipėdoje lengvosios atletikos manieže vykusiame tarptautiniame turnyre, Uosis Knapkis iškovojo čempiono vardą.

Begimas bilevicius_1„Nebėk nuo problemos, bėk maratoną“, – tokiu šūkiu sekmadienį ketvirtą kartą aktyvūs žmonės buvo kviečiami dalyvauti „Šv. Pranciškaus taurės“ bėgime Kretingoje. Jis buvo skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į socialinių problemų prevenciją, socialinės atskirties grupes bendruomenėje.

irkluotojaiRugsėjo 21-22 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių ir jaunučių čempionatas. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių ir vaikų. Puikiai varžybose pasirodė Šilutės sporto mokyklos trenerio Romualdo Drungilo jaunieji irkluotojai, kurie iškovojo sidabro ir bronzos medalius.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių ir jaunučių čempionatas vyko Šiaulių Talkšos irklavimo bazėje. Čempionate dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos kampelių: nuo Šilutės, Klaipėdos iki Vilniaus ir Zarasų. Pasak trenerio, varginanti kelionė neprisidėjo siekiant aukštų rezultatų.