Boksas

E.Petrauskas laimėjo kovą su pasaulio čempionu italu D.Valentino. / Fotodiena/Alfredas Pliadis nuotr.Buvęs pasaulio čempionas iš Italijos Domenico Valentino nė baisiausiame košmare nebūtų susapnavęs, kad bus gainiojamas po ringą ir talžomas kojų suaugusiųjų varžybose nė neapšilusio žemaūgio lietuvio.

Tačiau Evaldas Petrauskas susitvarkė ir su savo oponentu, ir su jį gelbėti bandžiusiais teisėjais bei padarė tai, ko Lietuvos boksas laukė beveik pusę šimtmečio, rašo portalas DELFI.

petrauskasBoksininkas Evaldas Petrauskas bokso ringe nugalėjo tituluotą pasaulio čempioną italą Domenico Valentino, pakliuvo į pusfinalį ir iškovojo Lietuvai mažiausiai bronzos medalį!

E.Petrauskas Londono olimpinėse žaidynėse. / AFP/Scanpix nuotr.Lietuvos boksininkas, traksėdiškis Evaldas Petrauskas toliau kovoja dėl olimpinių medalių.

Boksininkas pateko į Londono olimpinių žaidynių bokso turnyro svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalį. 20-metis E.Petrauskas aštuntfinalyje kovojo su 23 metų turku Fatihu Kelesu ir priešininką nugalėjo rezultatu 16:12.

E.Petrauskas po pergalės su turku. / AFP/Reuters nuotr.Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas tęsia kovą dėl olimpinių medalių: lietuvis įveikė dar vieną barjerą ir prasimušė į Londono olimpinių žaidynių bokso turnyro svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalį. 20-metis lietuvis aštuntfinalyje kovojo su 23 metų turku Fatihu Kelesu ir nugalėjo varžovą rezultatu 16:12.

"Jaučiau didelį palaikymą iš tribūnų. Čia yra ir mano vyresnysis brolis Arvydas. Atvažiavo palaikyti, smagiai leidžiame laiką - vakar buvo manęs aplankyti olimpiniame kaimelyje", - lrytas.lt sakė E.Petrauskas. 

petrauskasTraksėdiškis Evaldas Petrauskas ketvirtadienį jau antrą kartą kopos į olimpinį ringą. Europos vicečempioną įveikusio atleto šįkart laukia kova su žemyno čempionu.

"Prieš burtus norėjau tik vieno – nesusidurti su olimpiniu čempionu Vasilijumi Lomačenka. Su visais kitais Evaldas gali boksuotis lygiai", – portalą 15min.lt tikino Lietuvos bokso rinktinės vyriausiasis treneris Vladimiras Bajevas.

Ketvirtadienį 22.45 val. Lietuvos laiku E.Petrauskas mėgins žengti dar vieną žingsnį svajonės link. Svorio kategorijos iki 60 kg aštuntfinalyje olimpiados debiutantas surems pirštines su turku Fatihu Kelesu.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt