Boksas

petrauskasTraksėdiškis Evaldas Petrauskas ketvirtadienį jau antrą kartą kopos į olimpinį ringą. Europos vicečempioną įveikusio atleto šįkart laukia kova su žemyno čempionu.

"Prieš burtus norėjau tik vieno – nesusidurti su olimpiniu čempionu Vasilijumi Lomačenka. Su visais kitais Evaldas gali boksuotis lygiai", – portalą 15min.lt tikino Lietuvos bokso rinktinės vyriausiasis treneris Vladimiras Bajevas.

Ketvirtadienį 22.45 val. Lietuvos laiku E.Petrauskas mėgins žengti dar vieną žingsnį svajonės link. Svorio kategorijos iki 60 kg aštuntfinalyje olimpiados debiutantas surems pirštines su turku Fatihu Kelesu.

Boksininkas E.Petrauskas. / fightclub.lt nuotr.Londone vykstančiose Olimpinėse žaidynėse pergalingai startavo traksėdiškis boksininkas Evaldas Petrauskas.

boksasIš Lietuvos jaunučių bokso čempionato Palangoje Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai grįžo ne tik kaip savo svorio kategorijų čempionai, bet kaip ir komanda, kuri tarp visų 19-kos miestų buvo pirma!

E.Petrausko palydos Šilutėje į Londono olimpiadą. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Su Evaldu Petrausku susitikome ten, kur jis praleidžia daugiausia laiko – olimpiniame centre. Čia jis su kitais sportininkais gyvena ir treniruojasi. Vos dvidešimties metų sportininkas jau yra pasiruošęs visus nustebinti Londone.

Prieš išvykstant į didžiausią sportininko karjeroje renginį, olimpines žaidynes, E.Petrauskas buvo tinkamai išlydėtas iš savo gimtojo miestelio Šilutės. Dieną prieš tai boksininkas skyrė laiko ir išsamesniam pokalbiui apie pasiruošimą naujam sportiniam iššūkiui, rašo 15min.lt.

boksasVisi 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko, iš Liepojoje (Latvija) vykusio tarptautinio bokso turnyro parsivežė aukso medalius. Iš viso turnyre dalyvavo 150 boksininkų iš Lietuvos bei Lenkijos įvairių miestų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt