Boksas

petrauskasAntrąją pergalę Turkijoje vykstančiame Europos zonos olimpiniame bokso atrankos turnyre iškovojo traksėdiškis Evaldas Petrauskas.

Antradienį svorio kategorijos iki 60 kg (27 dalyviai – 4 kelialapiai) aštuntfinalyje lietuvis 13:8 (4:2, 4:4, 5:2) nugalėjo slovaką Tomašą Vano ir pateko į ketvirtfinalį.

petrauskasSekmadienį Trabzone (Turkija) prasidėjo Europos zonos paskutinis bokso olimpinis atrankos turnyras, kuriame dalyvauja 196 atletų iš 43 Senojo žemyno valstybių.

Pergalingai turnyrą pradėjo Evaldas Petrauskas (60 kg – 27 dalyvių). Lengvo svorio kategorijoje, pirmoje kovoje, lietuvis 24:10 nugalėjo ispaną Ericą Pambanį ir antradienį aštuntfinalyje susitiks su Tomasu Vano iš Slovakijos, kuris 15:13 pranoko kaimyninės Lenkijos atstovą Dawidą Michelusą.

„Ispanas buvo greitas, panašaus stiliaus kaip ir mano, kovotojas.  Jo tikslas buvo kaip įmanoma daugiau suduoti smūgių iš distancijos, su kuo mes manau puikiai susitvarkėme. Vertinu savo pasirodymą teigiamai, įgyvendinau visus trenerių nurodymus, jaučiuosi pasitikintis savimi”, – sakė E.Petrauskas.

cempionas petrauskas murauskas 1pLietuvos boksininkai šiandien, penktadienį, baigia stovyklą Kijeve, kur beveik dvi savaites rengėsi olimpiniam atrankos turnyrui. Tiesiai iš Ukrainos sostinės Lietuvos boksininkai vyks į Turkiją, kur balandžio 13-22 d. Trabzone vyks kova dėl kelialapių į Londono olimpines žaidynes.

Olimpiniame atrankos turnyre kovos penki lietuviai – Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 56 kg), Evaldas Petrauskas (iki 60 kg), Vladimiras Milevskis (iki 75 kg), Daugirdas Šemiotas (iki 81 kg) ir Vitalijus Subačius (virš 91 kg).

E.Skurdelis ir E.Petrauskas savo svorio kategorijose kovos dėl likusių keturių kelialapių į Londoną, V.Subačius ir V.Milevskis – dėl dviejų, o D.Šemiotas – trijų.

sunkiaatletisAntalijoje (Turkija) vykstančio Europos sunkiosios atletikos čempionato vyrų svorio kategorijoje iki 85 kg penktadienį Lietuvos atstovas šilutiškis Donatas Anuškevičius užėmė devintąją vietą.

B grupės varžybas laimėjęs 31-erių metų atletas dvikovėje surinko 348 kg (rovimas - 158 kg/stūmimas - 190 kg).

boksas DSCF8338Marijampolėje surengtame III tarptautiniame Zigmo Katiliaus bokso turnyre, kurį organizavo Aldona Katilienė, dalyvavo 175 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys boksininkai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt