Boksas

PetrauskasRugpjūčio 10 d. Rio de Žaneiro žaidynės prasideda Londono olimpiados prizininkui Evaldui Petrauskui. Svorio kategorijos iki 64 kg pirmajame etape 24 metų lietuvis kovos su penkeriais metais vyresniu indu Manojumi Kumaru. Ši akistata prasidės 18.30 val., kai Lietuvoje jau bus 0.30 val.

boksininkai komandaSmagu, kai Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai gina Lietuvos garbę pasaulio bokso čempionatuose. Ne išimtis - Austėja Aučiūtė, kuri pirmą kartą jėgas išbandė pasaulio moterų bokso čempionate. Nors medalio parsivežti nepavyko, bet debiutas tikrai neblogas.
Taip pat ir trenerio treniruojami Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys Lietuvos garbę gynė Europos jaunimo (17-18 metų) bokso čempionate. Vytautas čempionate pasirodė geriausiai iš visų lietuvių - laimėjo sidabrą.

evaldas-petrauskas-71014356Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas olimpiniame atrankos turnyre užėmė antrą vietą. Svorio kategorijoje iki 64 kg antruoju skirstytas E. Petrauskas finale 0:3 (27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo turnyro favoritui Lorenzui Sotomayorui iš Azerbaidžano.

 boksas visiMarijampolėje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos Vinco Murausko treniruojami auklėtiniai parsivežė ir sidabro, ir bronzos medalius.    

boksas FPirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo turnyre triumfavo šeimininkai - Lietuvos boksininkai.

Vilniuje jau vienuoliktus metus iš eilės vykusiame šiame  tarptautiniame jaunimo turnyre lietuviai iškovojo 9 medalius ir už nugaros paliko bokso madas pasaulyje diktuojančias Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir Uzbekiją.

Šilutės sporto mokyklos du auklėtiniai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, vieninteliai iškovojo aukso medalius ir tapo savo svorio kategorijų čempionais.

Čempionu galėjo tapti ir trečias šilutiškis - Lukas Petrauskas, bet minimaliu skirtumu teisėjai pergalę skyrė Luko varžovui.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt