Boksas

PetrauskasLondono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas iškovojo kelialapį ir į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bokso turnyrą.

PetrauskasLondono olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Turkijoje vykstantį tarptautinį Europos zonos vyrų bei moterų bokso turnyrą, kuriame kovojama dėl kelialapių į šių metų Rio de Žaneiro vasaros olimpines žaidynes.

 Boksas FKad Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai džiugina aukštais rezultatais - ne naujiena, bet smagu, kai Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų bei Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų vyrų ir moterų čempionatuose prakaitu iškovotus medalius jie skiria artėjančiam Šilutės sporto mokyklos 60 metų jubiliejui.

edgaras-skurdelis-70685846Suomijos sostinėje vykusiame tarptautiniame „Gee Bee“ bokso turnyre čempionais tapo Mantas Valavičius ir Tomas Pivorunas. Šilutiškis boksininkas Edgaras Skurdelis šiame turnyre iškovojo sidabro medalį.

PetrauskasVilniuje paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai. Čempionate dalyvavo dvi pagrindinės Lietuvos viltys į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes – Europos čempionas Eimantas Stanionis ir Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas, bet ne kaip dalyviai, o žiūrovai. Jie tvirtina, kad kautis dėl medalių negalėjo dėl laukiančių kovų profesionalų ringe.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt