Boksas

PetrauskasVilniuje paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai. Čempionate dalyvavo dvi pagrindinės Lietuvos viltys į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes – Europos čempionas Eimantas Stanionis ir Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas, bet ne kaip dalyviai, o žiūrovai. Jie tvirtina, kad kautis dėl medalių negalėjo dėl laukiančių kovų profesionalų ringe.

boksas 20151207 151322Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės, jose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų, kuriuose kultivuojamas boksas. Pirmą kartą Lietuvos jaunučių pirmenybėse ringe kovojo ir merginos iš Vilniaus, Panevėžio ir Marijampolės. Šilutės merginų kol kas ringe nebuvo, bet Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko vaikinai parsivežė visų spalvų medalius.

PetrauskasPasaulio čempionate Dohoje (Kataras) kovas pradėjo trečiasis Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas. Burtų dėka į antrą etapą be kovos patekęs 2012 metų Londono olimpiados prizininkas svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalyje ketvirtadienį susitiko su Puerto Riko boksininku Danielito Zorrilla De La Rosa.

boksininkaiKlaipėdoje vykusiose zoninėse Lietuvos jaunių bokso varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Naujosios Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Tauragės, Telšių ir Šilutės. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 13 boksininkų, iš jų net 6 pateko į finalus, iškovoję nugalėtojų vardus.

boksasŠilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais dalyvavo keliuose tarptautiniuose turnyruose Ukrainoje, Vokietijoje bei pasaulio jaunių čempionate Rusijoje. Keturi boksininkai - Tomas Olberkis, Vytautas Balsys, Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas - gynė Lietuvos rinktinės garbę. Gynė ir apgynė!

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt