Boksas

boksininkai lukas petrauskas ir julius peckysDešimčiai dienų Šilutėje antrą kartą apsigyveno ištvermingiausi boksininkai ir jų treneriai. Rugpjūčio 29-ąją sportininkai atsisveikino su Pamario kraštu ir ruošėsi vykti į vieną svarbiausių savo gyvenimo išbandymų - pasaulio bokso jaunių čempionatą, kuris rugsėjo 2-13 dienomis vyks Sankt Peterburge (Rusija).

Žinoma, Šilutei, užauginusiai ne vieną garsų boksininką, belieka tik sulaukti gerų žinių, nes kultinio trenerio Vinco Murausko jaunoji karta vėl savo pasiekimais džiugina bei garsina kraštą. Net du boksininkai - Lukas Petrauskas (15 m.) ir Julius Pečkys (15 m.), kurie neseniai pasidabino Europos čempionų medaliais, ketina susikauti ir kovoti už šalį bei rajoną pasaulio bokso jaunių čempionato ringe.

petrauskasPenktadienį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino boksininką Evaldą Petrauską, pergalingai kovojus Bulgarijoje vykusiame 41-ajame Europos bokso čempionate ir vyrų svorio kategorijoje iki 64 kg laimėjusį bronzos medalį.

petrauskas23 metų šilutiškis Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Europos bokso čempionatą Bulgarijoje, kuriame kovojama ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.

petrauskasPajėgiausias Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas trečiadienį Europos čempionate iškovojo svarbią pergalę, žengė į pusfinalį ir jau užsitikrino bent jau bronzos medalį.

petrauskasLondono olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas ir Eimantas Stanionis negalės varžytis penktadienį Baku prasidedančiose Europos žaidynėse dėl įsipareigojimų profesionaliai bokso lygai. Tai penktadienį lrytas.lt patvirtino Lietuvos bokso rinktinės treneris Stanislavas Mižigurskis.

E.Petrauskas sekmadienį atkeliavo į Baku, ten treniruosis, bet į Europos žaidynių ringą nelips.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt