Boksas

boksas macijauskas smitasŠilutiškiai ir laimėjo, ir nusileido

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos jaunimo bokso čempionate.

60 kg svorio kategorijoje sėkmingai pirmos kovos užbaigti nepavyko mūsiškiui Edvinui Paplauskui - jis gavo rankos traumą. Jo varžovas E.Strelčiūnas džiaugėsi rezultatu 2:1 ir galimybe kovoti toliau, o įveikęs ir kitus varžovus tapo čempionu.

petrauskas scanpixGeriausiu 2013-ųjų metų Lietuvos boksininku Lietuvos bokso federacija išrinko Evaldą Petrauską, geriausio trenerio titulas atiteko Vladimirui Bajevui, o Kęstutis Bagdanavičius pripažintas geriausiu teisėju. Ketvirtoje vietoje geriausių trenerių kategorijoje atsidūrė ir šilutiškis Vincas Murauskas.

bokso-turnyras-cikagoje-jurgita-jancauskaite-ir-evaldas-petrauskas-63440498Dvi praėjusio savaitgalio dienas (lapkričio 30 ir gruodžio 1 d.) stipriausi Lietuvos boksininkai, tarp jų - ir šilutiškiai E.Skurdelis ir E.Petrauskas, įrodinėjo savo meistriškumą Čikagos ringe.

O antrąją bokso varžybų dieną, po pergalingos E.Petrausko kovos buvo surengtas aukcionas, kurio metu visi bokso mače apsilankę žiūrovai galėjo laimėti pirmojo Nepriklausomos Lietuvos olimpinio prizininko E.Petrausko bokso pirštines su autografu.

boksas kaune JAUNUCIAI FŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos moksleivių jaunučių ir Lietuvos moksleivių jaunių bokso pirmenybėse, iš kurių parsivežė nemažai medalių bei dar kartą įrodė, kad treneris Vincas Murauskas puikiai ugdo Šilutės boksininkus. Jų pasiruošimas nenuėjo perniek - iškovoti net 3 aukso medaliai.

boksas3Šilutiškiams - auksas ir bronza

Kaune vykusiame tarptautiniame Ričardo Tamulio vardo jaunių bokso turnyre jėgas išmėgino 64 atletai iš Suomijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Mūsų šalies garbę gynė perspektyvūs Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Vytautas Balsys ir Tomas Olberkis, treniruojami Vinco Murausko.

V.Balsys kovojo 66 kg svorio grupėje. Pirmojoje kovoje Vytautas, vienbalsiu teisėjų sprendimu, nugalėjo latvį (3:0). Antrojoje kovoje mūsiškis susirungė su lenku. Neatlaikęs Vytauto smūgių, varžovas II raunde neberodė noro kovoti, tad šilutiškis aiškia persvara jau antrame raunde laimėjo kovą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt