Boksas

boksasGegužės mėnuo Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniams buvo auksinis. Iš dviejų tarptautinių turnyrų boksininkai parsivežė 6 aukso bei vieną sidabro medalius, o vienas šilutiškis pripažintas techniškiausiu boksininku.

Treneris vis dar negali atsidžiaugti, kad jo auklėtiniams teko dalyvauti kokio profesionalaus lygio turnyruose.

boksininkasNuo 2013 m. rugsėjo Šilutės pirmojoje gimnazijoje, 1e klasėje, mokosi Vytautas Balsys, kuris aktyviai sportuoja ir jau yra tapęs ne tik Lietuvos bokso čempionu, bet nuskynė ne vieną pergalę užsienyje. Tai jaunas ir perspektyvus boksininkas.

boksasŠilutės sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos rajonų jaunimo bokso pirmenybėse Pasvalyje bei Lietuvos jaunių pirmenybėse Panevėžyje. Boksininkai iš viso parsivežė tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.

boksas visiKėdainiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionato finalas, kuriame startavo 56 vyrai ir 11 moterų. Šilutei atstovavo 3 boksininkai ir 2 boksininkės, treniruojami Vinco Murausko. Šiam penketukui pavyko parsivežti net 4 aukso bei vieną bronzos medalius.

Žemaičių Naumiesčio gimnazistė Lina Miklovytė, pasak V.Murausko, yra labai techniška sportininkė, iš jos galėtų pasimokyti ne vienas vaikinas. Tad nenuostabu, kad Linai čempionate pavyko įveikti abi savo varžoves ir 51 kg svorio kategorijoje iškovoti čempionės vardą.

boksas macijauskas smitasŠilutiškiai ir laimėjo, ir nusileido

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos jaunimo bokso čempionate.

60 kg svorio kategorijoje sėkmingai pirmos kovos užbaigti nepavyko mūsiškiui Edvinui Paplauskui - jis gavo rankos traumą. Jo varžovas E.Strelčiūnas džiaugėsi rezultatu 2:1 ir galimybe kovoti toliau, o įveikęs ir kitus varžovus tapo čempionu.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt