Boksas

boksas f1Pasvalyje vykusiame Lietuvos rajonų jaunučių (13-14 metų) bokso čempionate varžėsi 120 jaunųjų boksininkų ir 15 komandų.

Šilutės sporto mokyklos jaunieji boksininkai, trenerio Vinco Murausko auklėtiniai Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas parsivežė medalius.

Dar vienas V.Murausko auklėtinis - Vytautas Balsys su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Tarptautinėse varžybose Ukrainoje, iš kur taip pat grįžo su medaliu.

boksas skurdelisTrys lietuviai 17-ajame tarptautiniame Algirdo Šociko vardo bokso turnyre, kuris vyko gegužės 2-4 dienomis, savo svorio kategorijose išplėšė pergales. Net du iš trijų boksininkų - Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Edgaras Skurdelis ir Paulius Petronis.

Dar dviejuose tarptautiniuose turnyruose, vykusiuose Slovakijoje bei Sovetske, mūsiškiai Vytautas Balsys ir Julius Pečkys irgi pasipuošė medaliais.

boksasLietuvos jaunimo bokso čempionate Panevėžyje dalyvavo visos Lietuvos, tarp jų - ir  Šilutės boksininkai. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys auklėtiniai, dviem iš jų pavyko parvežti medalius.

Kaip suaugusiųjų čempionatuose, taip ir jaunimo, boksininkai kovojo 3 raundus po 3 minutes. Tik jaunimas, kitaip nei suaugusieji, ringe kovojo su šalmais.

skurdelisKaune pasibaigė tradicinis, jau 17-asis Algirdo Šociko vardo tarptautinis bokso turnyras. Lietuvai aukso medalį iškovojo ir mūsų kraštietis - Edgaras Skurdelis (60 kg.). Aukso medalius pelnė ir Eimantas Stanionis (69 kg.) bei Paulius Petronis (75 kg.).

boksas f2Kaune vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 155 boksininkai iš visos Lietuvos. Čempionate dalyvavo 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas.

63 kg svorio kategorijoje Tomas Aleksandravičius nugalėjo vilnietį Eligijų Stankovskį, bet pralaimėjo vilniečiui Lukui Valiui. Tomui atiteko bronzos medalis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt