Boksas

SG100315Europos bokso olimpinių vilčių (19-22 metų) čempionate Kaliningrade (Rusija) sidabro medalį pelnė bei vicečempiono titulu tenkinosi šilutiškis Evaldas Petrauskas.

2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalininkas svorio kategorijoje iki 64 kg antradienį finale 8:13 pralaimėjo nugalėtoju tapusiam turnyro šeimininkui Avakui Uzlianui.

Taipm pat šilutiškis Edgaras Skurdelis (60 kg) turnyre Kaliningrade iškovojo bronzą.

boksasŠilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai puikiai boksuojasi įvairiuose Europos, tarptautiniuose bei Lietuvos čempionatuose. Iš jų jie parsivežė ne vieną medalį. Pasak trenerio, nespėjus grįžti iš vieno čempionato, po kelių dienų reikia važiuoti į kitą. Žinoma, tai vargina, bet norint gerų rezultatų reikia dirbti.

petrauskas medalisLondono olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojęs šilutiškis Evaldas PETRAUSKAS Šilutės uoste sutiktas kaip čempionas.

Jei būtų galėjusi, tūkstantinė minia boksininką būtų nešiojusi ant rankų. Pirmą kartą olimpietis parodė iškovotą medalį savo kraštiečiams, taip laimėjęs lažybas ir privertęs Seimo narį Arūną Valinską į sceną užlipti pasipuošusį suknele.

boksasIš Klaipėdoje vykusių Lietuvos jaunučių finalinių bokso varžybų aštuoni Vinco Murausko auklėtiniai grįžo pasipuošę medaliais. Iš viso varžybose dalyvavo 25 komandos, boksininkai varžėsi 20-yje svorio kategorijų.

Klaipėdos sporto centro lengvosios atletikos manieže vyko ir geriausio trenerio konkursas. Kad išsiaiškintų, kuris treneris užėmė I vietą, buvo sumuojamos jų auklėtinių prizinės vietos. už I vietą buvo skiriami 54 taškai, už II - 46, III- 38. Susumavus taškus paaiškėjo, kad trenerių konkursą laimėjo Šilutės sporto mokyklos treneris V.Murauskas.

Evaldas Petrauskas olimpiada3-Tomo Gaubio ELTA nuotrSekmadienį gestant olimpinei ugniai ir visam pasauliui šlovinant olimpinį judėjimą, Londono olimpiniame stadione medalį prie lūpų glaudė ir istorinės pergalės euforijos neslėpė traksėdiškis boksininkas Evaldas Petrauskas. Vakar jis iškilmingai sutiktas ir emocingai pagerbtas Vilniuje su kitais Lietuvos olimpinės rinktinės sportininkais, iškovojusiais mūsų šaliai visų spalvų medalių.

Visa Lietuva neabejoja, kad 20-metis olimpiados debiutantas Evaldas buvo vertas ne jį puošiančio bronzos medalio, o mažiausiai sidabro.

„Evaldai, tu mums - nugalėtojas“, - tūkstančiuose sveikinimo žinučių rašė Evaldui kraštiečiai, tautiečiai, kitų šalių gerbėjai.

O bronzos medaliu pasipuošęs Evaldas, nurijęs visus kartėlius dėl nesąžiningo teisėjavimo pusfinalio kovoje, neslėpė emocijų: „Tokį džiaugsmą švęsiu visą gyvenimą!“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt