Pažintis

Green-vegetablesŽalios spalvos daržovės ne tik valo organizmą, bet ir gerina skrandžio veiklą, reguliuoja kraujospūdį, malšina skausmą, ypač galvos. Manoma, kad žalia spalva saugo nuo peršalimo ligų. O psichologai sako, kad žalios spalvos produktai padeda susikoncentruoti, rasti vidinę pusiausvyrą.

bionines atitikmuoŠį penktadienį, rugpjūčio 8 d. 19.30 val. Palangoje Kultūros bare „Kablys: Jūra.Kultūra“ (S.Dariaus ir S.Girėno g. 13) vyksiančioje socialinėje akcijoje - koncerte „Vilties ambasadoriai“ Martynas Girulis pirmą kartą mėgins paspausti ranką susirinkusiems, taip parodydamas, jog viltis ir tikėjimas – stipri varomoji jėga, padedanti įgyvendinti iš pirmo žvilgsnio neįgyvendinamus darbus. Martynas yra pirmasis nuo gimimo neįgalus žmogus pasaulyje, kuriam bus pritaikyta technologinė naujovė – bioninė ranka.

 Gemischter-SalatKasdienis salotų valgymas turi tapti sveiko gyvenimo įpročiu. Salotos yra skanios, traškios, pikantiško skonio, įvairių spalvų ir išvaizdos, pagardintos įvairiais ingredientais. Tereikia turėti šviežių daržovių ir pasirinkti tinkamą salotų receptą.

Salotų gausu kiekviename restorane, prekybos tinklų parduotuvėse ir kitose viešojo maitinimo įstaigose. Tačiau nieko nėra geriau, kaip pasigaminti šviežių žalių salotų namuose.

puriena Silutes darbuotojaiŠeštadienį pusšimtį žmonių vienijantis Šilutės medicinos centro „Puriena“ kolektyvas išplauks į kelionę laivu pamario vandenimis. Tai įmonės vadovų dovana savo darbuotojams medicinos centro 10-mečio proga.

Aptarti prabėgusio 10-mečio šios sukakties išvakarėse susėdame su „Purienos“ direktoriumi ir administratore - Giedriumi ir Gaile BENKUNSKAIS. Ir kalbamės ne tik apie pasiekimus ir sėkmes, bet ir apie buvusią nemenką riziką steigiant dar vieną medicinos įmonę nedideliame mieste, kuriame jau buvo privačių gydymo įstaigų, apie tuomet girdėtas kalbas, jog rizika greičiausiai nepasiteisins, ir, žinoma, apie tolesnius plėtros planus.

karaliunaites zoles zentas 1Viskas - jūsų grožiui ir sveikatai: įvairūs kremai, tepalai ir žolelių raugai, arbatų rinkiniai, pagalvėlės, puoselėjančios odos grožį ir skirtos daug dirbantiems su kompiuteriu, užpildytos įvairių žolelių užpilais. Tai tik menka dalis tų produktų, kuriais Šilutėje neseniai surengtos tautodailininkų mugės metu prekiavo gerai žinomos vaistažolių žinovės Adelės KARALIŪNAITĖS atstovai.

Šios žolininkės vardu papuoštos palapinės neaplenkę šilutiškiai ne tik įsigijo natūralių produktų, bet ir gavo aibę patarimų, kuriuos dalijo A.Karaliūnaitės žentas, kanadietis Markas Andrė Kanuelis (Marc - Andre Canuel) bei padėjėja, klaipėdietė Regina Nosireva.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt