Pažintis

Prognozuojama-kad-grikiai-turetu-pigti articlethumb580Mokslininkai ir gydytojai seniai mus įtikinėja, jog kruopų košytė pusryčiams yra daug geriau nei lietuviška kiaušinienė su lašiniais. Juk visos kruopos turi ne tik maistingųjų, bet ir gydomųjų savybių. Ypač tai pasakytina apie grikius.

Ne veltui Tibeto medicina šias kruopas naudoja kaip vaistą. Tibete sakoma: „Mes pradedame gyvenimą pienu bei koše ir baigiame jį tuo pačiu“.

zvirblis vytautas chirurgasSveikatos apsaugos ministerija Šilutės ligoninės gydytojui, vyriausiojo gydytojo pavaduotojui Vytautui ŽVIRBLIUI suteikė Lietuvos nusipelniusio sveikatos apsaugos darbuotojo vardą.

Tai jau antras aukštas šio Šilutės mediko darbo įvertinimas, 2003-aisiais LNK televizijos rengtame projekte „Gerumo diena“ V.Žvirblis pelnė „Gerumo sparną“.

su dzokSu Džok („su“, išvertus iš korėjiečių kalbos,-„plaštaka“, „džok“ – „pėda“) arba kitaip tariant plaštakų ir pėdų masažas.

Šešių knygų apie taškinį plaštakų ir pėdų masažą autorius jau 20 metų taip gydo žmones ir kartu moko tai daryti juos pačius. Kai žmogus išmoksta metodikos pats, jam nebereikia kaskart, pajutus pablogėjimą, ieškoti gydytojo

Šilutiškiai turės progą išmokti atsipalaidavimo, meditacijos ir gydomojo masažo technikos.

valgomasis-briediukas-Morchella-esculenta1Jau senovėje grybai buvo žinomi dėl savo maistinių ir kulinarinių savybių, taip pat jie buvo naudojami kaip vaistai.

Šiandien, kaip teigia Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto (NMVRVI) Maisto rizikos vertinimo skyriaus vedėja Indrė Stoškuvienė, grybai laikomi naudą sveikatai teikiančiu maistu dėl savyje turimų maistinių medžiagų: baltymų, riebalų, angliavandenių, fosforo, geležies, vitaminų.

slaugytoja daucieneNusipelnęs Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojas - toks vardas neseniai Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje suteiktas ir Švėkšnos pirminės sveikatos priežiūros centro administratorei slaugai Sigitai DAUČIENEI.

Labai simboliška, kad pranešimas apie tokį įvertinimą iš Lietuvos slaugos specialistų organizacijos ją pasiekė balandžio 1-ąją - tą dieną suėjo 32 jos darbo medicinoje metai.

Tad ir nesistebi, kad išgirdusi apie įvertinimą ilgametė slaugytoja pamanė, jog kažkas taip pokštauja... Bet niekas nepokštavo - Klaipėdoje organizuotame medikų pagerbimo renginyje švėkšniškė pagerbta, gavo titulą paliudijantį Garbės ženklą bei diplomą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt