Specialistų patarimai

skydliauke Medicina practica laboratorijos nuotrNervingumas, nuovargis, silpstanti lytinė potencija, išsiderinęs mėnesinių ciklas, išvaizdos pablogėjimas - tai tik dalis problemų, kurios gali užklupti išsiderinus skydliaukės hormonų gamybai.

BW-79631-540x360Jeigu ant jūsų kojų atsirado nuospaudos, plaudami kojas į vandenį įpilkite truputėlį spirito ar geriamosios sodos.

Esant nedidelėms paviršinėms nuospaudoms, rekomenduojamos kojų vonelės, po kurių nuospaudos pašalinamos pemza. Nusausinus kojas ant nuospaudų dedami specialūs pleistrai su vaistais. Tokios procedūros tęsiamos, kol nuospaudos išnyksta. Būtina laikytis kai kurių saugumo taisyklių: stenkitės, kad pleistras nebūtų dedamas ant sveikos odos, nes gali prasidėti uždegimas.

Kovoti su nuospaudomis padeda augalinis aliejus.

akys nemegsta ziemosŽiemą reikia pasirūpinti ne tik šiltais rūbais ir avalyne, bet ir viena jautriausių savo organizmo vietų - akimis. Akys yra itin jautrios minusinei temperatūrai, žvarbiam vėjui, akinančiai žiemos saulei ir dažnai besikeičiančiomis sąlygomis einant iš lauko į šiltas patalpas.

Vieni žiemą kenčia nuo išsausėjusių, „degančių“ akių, kiti vargsta dėl nesibaigiančio ašarojimo - visa tai gali lemti ne tik nemalonius potyrius, bet ir rimtą žalą regėjimui, tad būtina žinoti, kaip apsaugoti akis nuo atšiaurių šaltojo sezono oro sąlygų.

kontaktiniai lesiainetinka akiniaiAr jums pabodo akiniai? Ar jaučiate diskomfortą juos nešiojant, jie trukdo aktyviam gyvenimui, sportuojant ar tiesiog erzina žiemą rasojantys akinių stiklai?
Puiki alternatyva akiniams - kontaktiniai lęšiai.

Bet kaip išsirinkti tinkamus lęšius akims iš gausios pasiūlos?  Į kokius lęšių kriterijus svarbiausia atkeipti dėmesį?

images00000008Jeigu žmogui gresia didesnė II tipo diabeto rizika, jis gali ją stipriai sumažinti paprasčiausiai po kiekvieno valgymo išėjęs penkiolika minučių pasivaikščioti.

Kaip praneša „USA Today“, pasivaikščiojimai sureguliuoja cukraus lygį - jis nukrenta mažiausiai trims valandoms. Kita alternatyva - 45 minutės ėjimo per dieną, teigia Loretta DiPietro iš George’o Washingtono universiteto Visuomenės sveikatos mokyklos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt