Specialistų patarimai

Photo Pixabay_2Urbanizacijai, užterštumui ir klimato pokyčiams aplink įsigalint vis labiau, norisi rasti švelnų, bet veiksmingą kūno prausiklį. Naujausia inovacija prausiklių lentynoje – micelinė technologija, padedanti rūpestingai, bet efektyviai šalinti nešvarumus ir rūpestingai tausoti net jautriausią odą.

 

waterKarštą vasaros dieną patariama gerti kuo daugiau vandens. Tačiau daugelio žmonių įprotį tą patį plastikinį buteliuką dar kartą pripildyti vandeniu derėtų užmiršti.

 

Lryziai bulvesRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas, gydytojas Alvydas Unikauskas pastebi, kad klausimas: „Ką valgyti naudingiau: bulves ar ryžius?“ – nuskamba labai dažnai. Sakoma, kad bulvė – mūsų daržovė ir ją valgyti sveika, kiti teigia, kad sveikesnis produktas ryžiai. Laidoje kartu su sveikos mitybos specialiste Vaida Kurpiene kalbėta apie tai, ką geriau pasirinkti: ryžius ar bulves?

 

grybsArtėjant rudeniui, miškuose galima aptikti vis daugiau grybų. Tačiau ne visi grybai džiugina. Apie tai, kas ėda grybus, pasakoja Mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtos skyriaus vedėjas Almantas Kulbis.  

Tikimybė užsikrėsti kirmėlėmis ypač padidėja šiltuoju sezonu, kai vaikai didžiąją laiko dalį praleidžia gamtoje, nepaisydami tėvų įspėjimų nusiplauti rankas po žaidimų kieme, nevalgyti neplautų vaisių ir daržovių.

„Eurovaistinės“ farmacininkė Regina Razulevičiūtė teigia, jog šiais parazitais užsikrečia vaikai iki 15 metų dėl higienos įgūdžių stokos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt