Seniūnijose

bikavenu adventasVieną advento popietę Bikavėnų pradinės mokyklos mokytojai, vaikai ir tėveliai turėjo ypatingą svečią: parapijos kleboną Dainorą Židacką.

naumeistis seneliai beldzia i langaPenkioms dešimtims ligonių, senų, vienišų ir ypač nepasiturinčiai gyvenančių Žemaičių Naumiesčio seniūnijos žmonių artėjančias šventes praskaidrino Kalėdų Senelis, nešinas maišeliais dovanų. Kartu su Seneliu juos lankė ir seniūnijos atstovai.

KELIASTie vairuotojai, kurie koneveikdavo Šilutės valdžią ir laužydavo automobilius važiuodami į techninių apžiūrų centrą, jau gali prikąsti liežuvius. Duobėtos gatvės netrukus nebeliks - greta jos Šilutės kelininkai jau tiesia naują dangą.

Projektuose numatyta, kad Dariaus ir Girėno gatvė susijungs su Pramonės gatve. Tam teks nutiesti apie 660 metrų naujos asfalto dangos. Tačiau tai tolesni planai. O kol kas vykdomas tik pirmasis darbų etapas, kurio metu bus nutiesta apie 200 metrų gatvės.

Buriuotojų Kalėdos ant vandens. / Organizatorių nuotr.Nedidelė grupelė prisiekusių buriuotojų iš Rusnės, Kintų ir Klaipėdos šv. Kalėdas nusprendė praleisti ant vandens užsiimdami savo didžiausiu pomėgiu - buriuodami.

Vėjo jėgainės statomos Lankupių prieigose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Lankupių priegose statomos vėjo jėgainės kelia nerimą kaimo gyventojams. Gyventojai guodžiasi, kad jau dabar puikiai girdi kur kas toliau esančių Mockių kaime besisukančių jėgainių sparnų šniokštimą. Jie būgštauja, kad naujasis jėgainių parkas kels nepakeliamą triukšmą ir turės neigiamą poveikį sveikatai.