Svetainė

savivaldybePenktadienį Savivaldybės vadovai ir kolegos į užtarnautą poilsį išlydėjo du daug metų Šilutės savivaldybėje dirbusius specialistus: Kanceliarijos skyriaus vedėją Daną Junutienę ir Komunikacijos skyriaus vyr. specialistą informatiką Antaną Balvočių.

Kalbinami „Šilutės naujienų“ jiedu prisipažino šią gyvenimo permainą priimantys natūraliai ir neabejojantys, kad nuobodžiauti ir dabar neturėsią kada, nes jau yra suplanavę daug sau įdomios veiklos.

 

Mano meile_1_vietaTikriausiai daugelis sutiktų, kad pasaulis sukasi dėl meilės, o mylėti ir būti mylimam - nuostabus jausmas. Artėjančios šv. Valentino dienos proga, „Šilutės naujienos“ kvietė dalintis savo meilės akimirkomis, skelbėme jau tradicinį foto konkursą „Mano meilė“. Per gana trumpą laiką - nepilną savaitę sulaukėme beveik 200 nuotraukų. Šiandien atėjo metas paskelbti konkurso nugalėtojus.

 

Uzkandziu rinkinys_2Duonos rinkoje pastebimos sėklomis, grūdais ir kitais įdarais praturtintos duonos pardavimų augimo tendencijos. Klientai ieško didesnės maistinės vertės ir mažesnių porcijų duonos dėl mažėjančių namų ūkių. Mitybos įpročių pokyčiai diktuoja sąlygas gamintojams, kurie rinkai pasiūlo vis naujų netradicinių ir modernių duonos formatų. Š.m. sausio mėnesį prekybos tinklus pasiekė „RICH“ duona - patiekalas, pritaikytas naujam, moderniam gyvenimo stiliui.

Statistika kantarTarptautinė rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanija „Kantar“ atliko Lietuvos bibliotekų tyrimą, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip lankytojai vertina jų teikiamų paslaugų kokybę, ką jie mano apie bibliotekų interneto paslaugas, kokie yra viešojo interneto prieigos vartojimo įpročiai, motyvai ir nauda. 2019 m. apklausti 4668 penkiolikos metų ir vyresni bibliotekų lankytojai.

Rusnes apzvalgos_bokstas_2Šiemet keliautojų laukiančios turizmo naujovės pritaikytos įvairiems skoniams. Kur keliauti Lietuvoje ras ir įspūdingų gamtos vaizdų, ir naujų potyrių, ir ekstremalių pojūčių mėgėjai.

Tarp šiemetinių Lietuvos turizmo naujovių minimas ir vasaros gale iškilsiantis Rusnės apžvalgos bokštas.