Jaunimo banga

 

gerumo akcijaPrieš savaitę apie 40 Šilutės lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ auklėtinių aplankė gyvūnų prieglaudą „Šilutės beglobiai“. Vaikai, jų tėvai ir darbuotojai atvyko su dovanomis – atnešė gyvūnams maisto, valymo bei priežiūros priemonių, o prieglaudos šeimininkei Rimutei Vismantienei įteikė taupyklę su 274 eurais. Šią pinigų sumą, maistą ir daiktus darželio bendruomenė surinko per dvi savaites, prisijungusi prie respublikinės akcijos „101 gerumo stebuklas“.

is sirdies_jaunimo_linija_plakatasDalinkitės jausmais, neslėpkite išgyvenimų ir emocijų – sako emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“ ir kviečia pasikalbėti iš širdies. Pasak psichologų, pokalbis apie jausmus – pirmas ir lengviausias žingsnis pasirūpinti savo emocine sveikata, anksti užkirsti kelią sunkesnėms psichologinėms problemoms (pavyzdžiui, depresijai ar net savižudybei).

 

salunas F1Kovo 16 - 17 dienomis antrą kartą Kėdainiuose vyko tarptautinis šokių konkursas „SHOCK“. Dvi dienas vykusioje šokių fiestoje dalyvavo 3000 šokėjų, varžėsi įvairaus amžiaus, meistriškumo bei stilių kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Geriausieji buvo įvertinti taurėmis, medaliais, atminimo dovanomis.

 

gimnazistai redakcijojeŠilutės pirmoji gimnazija kovo 20-ąją paskelbė pirmąją iš keturių praktinio mokymo dienų. Programos tikslas - ugdyti moksleivių kompetencijas, supažindinti juos su įvairiomis profesijoms, mokyti pritaikyti įgytas žinias praktiškai.

 

Uredijos inkilai_1Didžiulis būrys – apie 100 vaikų ir suaugusiųjų kovo 21-ąją susirinko Šilutės urėdijoje – čia surengta jau tradicinė sparnuočių sutiktuvių šventė. Visi kartu jie tądien iškėlė daugiau nei pusšimtį naujų namelių paukščiams.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt