Jaunimo banga

 

Profesiju mokymas_2Šilutės profesinio mokymo centro sektorinis žuvininkystės praktinio mokymo centras kasdien tampa vis didesniu traukos centru. Išgirdę iš lūpų į lūpas sklindančius atsiliepimus ir įspūdžius čia lankosi ne tik bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, bet ir verslininkai, užsiimantys ar ketinantys užsiimti akvakultūros verslu, šeimos, įmonių ir organizacijų atstovai, mokslininkai ir įvairių projektų dalyviai.

Žuvininkystės sektoriaus vadovas Jonas Dyglys bei komanda, priimanti apsilankančius svečius, vos spėja suktis, o darbo kalendorius jau dabar pilnas beveik iki pat rugsėjo.

Paklaustas apie vasaros atostogas, centro direktorius Algimantas Abromaitis tik šypsosi, - kokios gali būti atostogos, kai švietimas išgyvena nesibaigiančias permainas, kai vasarą mokyklos durys neužsiveria nuo norinčių joje mokytis, o Žuvininkystės praktinio mokymo centro žuvidėse augančioms žuvims apskritai neįdomu, ar už lango žiema, ar vasara, ar laikrodžiai muša dienos, ar nakties valandas – palankios sąlygos augti joms turi būti sudarytos be jokių vasaros ar žiemos atostogų ir nakties miego. Tad ir lankytojų srautas vasarą tikrai nenutrūks.

 

jurb5Gegužės 23 –oji yra šventojo Jurgio diena, o šis šventasis - skautų globėjas. Pavasario šventės skautai laukė nekantriai. Jie kiekvienais metais susirenka vis kitame Lietuvos kampelyje. Šį kartą apie 1500 skautų sugužėjo į Jurbarką.

 

paveikslelis-193784-any480x330„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį sezoną apsiriboti nenori. 22-ejų metų 196 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas turi norą prasibrauti į Lietuvos krepšinio lygos ekipą.


 

KnygosBalandžio 19 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vasaros kiemelyje vyko skaitytojų-kūrėjų klubo „Kai knygos atgyja spalvose…“ tęstinė veikla. Tai jau ne pirmas susitikimas, kurio tema – gyvenimo patirtys ir istorijos, susijusios su žmogaus išgyvenimais įvairiame laikmetyje.

 

Azuoliuko vaikaiBalandžio 19 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ šventinis rytmetis „Žalioji gatvelė“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt