Jaunimo banga

 

pirmoji gimnazija100Vasario 15-ąją Šilutės pirmosios gimnazijos trečių klasių gimnazistai sukūrė šventę abiturientams. Šia švente dvyliktokams primenama, jog iki egzaminų pradžios liko šimtas dienų. Šiais metais mūsų abiturientai keliavo į Las Vegasą. Ryte juos pasitiko stiuardesės ir įteikė kelionės bilietus.

 

vainuto gimnazijaGimtojo Vainuto miestelio istorija gimnazijos priešmokyklinukus ir pradinukus domėtis krasto istorija skatino paskelbtas projektas „Pasukus laiko ratą. Vainutas“, kurį organizavo pradinio ugdymo mokytoja Asta Mauricienė.

 

Litexpo 3„Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu šūkiu visus jaunuolius ir mokytojus šiais metais pasitiko Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vykusi tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2019“. Joje vasario 7-9 d. buvo pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, verslo įmonių pasiūlymai.

 

Valentino dirbtuvesVasario 13 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, prisimenant šv. Valentino dienos istoriją, vaikams buvo surengtos smagios dirbtuvėlės. Dirbant kartu vyko smagus bičiulių bendravimas, tvyrojo bendrumo jausmas, o darant dovanėles ir jas dekoruojant kalbėta apie tai, kam jos atiteks, koks tai yra žmogus, koks tarpusavio ryšys juos sieja.

 

SlaptazodziaiVasario 5 dieną Lietuvoje ir daugiau nei 120 pasaulio šalių jau šešioliktą kartą minėta Saugesnio interneto diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ši diena paminėta kartu su Šilutės Žibų pradinės mokyklos ketvirtokais ir mokytoja Regina Chockevičiene.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt