Jaunimo banga

 

Usenu vaikaiJau antrus metus Usėnų bibliotekoje vyko skaitymo skatinimo akcija „Gerasis skaitymo virusas“. Akcijos tikslas – įvairiais būdais skatinti mokinių skaitymą.

 

AKVAKULTURA PROJ_1Pavasaris Šilutės profesinio mokymo centre – tikras darbymetis: absolventai grįžta atlikę praktikas pas darbdavius ir ruošiasi savo įgytų kompetencijų patikrinimui, dvyliktokai laiko technologijų brandos egzaminą, lietuvių kalbos ir literatūros įskaitą, ruošiasi kitiems brandos egzaminams. Tuo pačiu vyksta ir pasirengimas ateinantiems mokslo metams - su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija derinamos rugsėjį startuosiančios mokymo programos, mokinių kvotos.

Šilutės profesinio mokymo centre jau pradėta įgyvendinti pažintinė krašto moksleiviams žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“.

 

Grabupiu vaikaiBalandžio 2-ąją Grabupių bibliotekoje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Taip ikimokyklinukai skatinami rinktis ir skaityti įdomias lietuvių ir užsienio autorių knygutes.

 

Kintu vaikaiKintų bibliotekoje prasidėjo projekto „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“ įgyvendinimas. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.

 

Naumiescio vaikaiBalandžio 2-ąją švęsti Tarptautinę vaikų knygos dieną Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukas“ vaikai su mokytoja Sonata Lidžiuviene ir bibliotekininke Vanda Pociene atvyko į miestelio biblioteką.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt