Jaunimo banga

 

karjeros diena_juknaiciu_mokykla2Vasario 4-ąją Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyko Ugdymo karjerai dienos veiklos. Šios dienos tikslas - ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais mokykloje ir jų darbo vietose.

raudonkepuraite1Prasidėjus žiemai Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė kūrė planus, kaip smagiau pragyventi šį laikotarpį. Kūrybinei grupei – ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Gražinai Toleikienei, Saidai Šaloninaitei, Birutei Parakininkienei kilo idėja paversti mūsų darželio erdves Senių besmegenių karalyste. Jos parengė nuostatus, kviesdamos visus bendruomenės narius įsijungti į šios idėjos įgyvendinimą.

 

Pamario mokyklaŠilutės Pamario pagrindinė mokykla jau ne pirmą kartą dalyvauja Erazmus+ projekte. Šį kartą partneriais tapo penkios šalys: Lenkija, Italija, Olandija, Portugalija ir Lietuva. Jos vykdo tarptautinį projektą „Raise Your Voice, Cross your Borders“, skirtą politikos propagavimui jaunimo tarpe. Pojekto dalyviai susitikę kaskart vis kitoje šalyje vykdys įvairias veiklas, susijusias su aktyvios jaunimo politinės pozicijos formavimu.

 

TautosakaVasario 1-osios rytą į Kintų biblioteką sugužėjo Kintų pagrindinės mokyklos pirmokai ir ketvirtokai, lydimi mokytojų Irenos Šerkienės ir Ilonos Papievienės. Pradinukai pirmiausia grąžino perskaitytas knygeles ir išsirinko kitas, kurias skolinosi iš bibliotekos.

 

Pasysiu vaikai_2Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale jau penktus metus veikia neformalaus vaikų švietimo būrelis ,,Naminuko palėpė“. Jame vaikai skaito literatūros kūrinius, susipažįsta su vaikų rašytojų gyvenimu ir kūryba, dalyvauja įvairiose akcijose, mokosi dirbti kompiuteriu, konstruoja, piešia, kuria.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt