Policijai teks atsiprašyti emigranto: išprovokavę konfliktą patruliai vairuoti pasiūlė 2-mečiui

Trumpų atostogų iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą su dvimečiu sūnumi atskridęs ir iš oro uosto automobiliu pas tėvus vykęs emigrantas Kęstutis J. ilgam prisimins susidūrimą su policijos pareigūnais – šie be jokio pagrindo Šilutės rajone sustabdė vyro vairuojamą transporto priemonę, o kai nerado prie ko prikibti, nutarė vairuotojui pateikti išgalvotus kaltinimus. Ir tai buvo tik didelio košmaro pradžia.

Už klaidas buhalterijoje nubaustas politikas išvengė nuobaudos Etikos komisijoje

Vienas iš trijų jauniausių Šilutės savivaldybės tarybos narių, socialdemokratas Tomas Budrikis ilgai prisimins 2020 metų gegužės mėnesį. Jam, kaip vieninteliam savo statybos bendrovės akcininkui, po buhalterinės veiklos patikrinimo, Šilutės teismas paskyrė 4000 Eur baudą. Mat kontrolieriai nustatė, jog per du metus į apskaitą buvo įtraukta per 20 sąskaitų, dėl kurių Valstybė prarado 720 Eur, išmokėjusi nepagrįsto pridėtinės vertės mokesčio. Dėl buhalterinių klaidų T. Budrikis nesiginčijo ir teismo sprendimo neskundė.

Penkis kovos už dukrą metus nubraukė paslaptinga liga

Nuo pat gimimo mažoji Gintarės ir Tomo Plungių dukrelė Meda kovojo su negalia, neleidusia jai laisvai judėti ir kalbėti. Šeima darė viską, kad dukra galėtų atsistoti ant kojų - vežiojo į reabilitacijas Lietuvoje ir Slovakijoje, lavino individualiuose užsiėmimuose. Medos raida gerėjo ir tėvams teikė vilčių, kad vieną dieną ji vaikščios.

Penkerius metus šeimai sekėsi labai gerai, iki tos lemtingos balandžio dienos, kai likimas šeimai antrą kartą sudavė stiprų smūgį. Nežinia kodėl, Medutė susirgo smegenų uždegimu. Panirusi į komą, mergaitė iš jos pabudo jau kitokia: nevaldo vienos rankytės, sutriko pusiausvyra, todėl ji nebesėdi pati, atsirado ir epilepsija.

„Šiandien daug sunkiau nei tada, kai praėjus mėnesiui po gimimo, pradėjo aiškėti, kad Medutė kitokia. Mintyse - neviltis ir be galo baisu. Bet Medutė vėl startuos - tereikia Jūsų pagalbos“, - tiki mama Gintarė.

Ligoninės Konsultacinė poliklinika atnaujina darbą: kas keičiasi?

Šilutės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje praėjusią savaitę atnaujintos planinės ambulatorinės paslaugos. Nuo šiol visi gydytojai specialistai teiks konsultacijas pacientams tiesiogiai. Vaistai ir medicinos pagalbos priemonės, nedarbingumo pažymėjimai ir toliau išrašomi nuotoliniu būdu.

Siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui, tiesioginės gydytojų specialistų konsultacijos teikiamos laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų.

Savaitgalio laimikis: važiavo žvejoti lydekų, sugavo įspūdingą šamą

Šeštadienį žvejoti lydekų išsiruošę klaipėdiečiai Karolis Kaupys ir Egidijus Gumuliauskas nesitikėjo, kad namo iš žvejybos važiuos sugavę vos vieną žuvį. Tačiau toji žuvis pranoko visus lūkesčius – Nemune ties Rusne užkibo 22 kilogramų šamas.

supuvo bulvesIštisas savaites beveik nesustojantis lietus privertė pavojaus varpais skambinti ir javų, ir bulvių, ir kitų daržovių augintojus.

Bulves auginantys rajono ūkininkai vienbalsiai tvirtina tokios tragiškos vasaros neatsimenantys ir nuogąstauja, jog nemažos dalies laukų šiemet net ir kasti nebereikės.

Net savaitgalį dangui šiek tiek prašvitus į laukus įeiti galėjo ne visi, nes tam, kad technika neišmaurotų dirvos, reikėtų bent savaitės sausesnių orų. O jų meteorologai žada tik savaitės pabaigoje.

r11Ankstų pirmadienio rytą nelaimė darbe ištiko įmonės „Šilutės automobilių keliai“ darbuotoją. 38 metų vyras patyrė daugybinius kūno sužalojimus, kai ant jo užvirto sunkus kanalizacijos vamzdis.

Įmonės vadovas Almutas Dumašius pasakojo, kad nelaimė įvyko 7.55 valandą ryto. Į darbą atvykęs M.J., drauge su krovėju į sunkiasvorę mašiną aikštelėje krovė kanalizacijos vamzdžius - ruošėsi juos vežti į objektą, kur vykdomi darbai. Tačiau, dėl kol kas neaiškių priežasčių, pakrauti vamzdžiai nebuvo laiku ar tinkamai pririšti ir vienas jų ėmė slysti žemyn. Tai pamatęs M.J., remiantis pirmine informacija, bandydamasis išsigelbėti nuo griūties, šoko iš KAMAZ-o kabinos, tačiau pabėgti nespėjo - vamzdis atriedėjo tiesiai iki jo ir parbloškė vyrą ant žemės.

bibliotekelePaskelbus karantiną, duris lankytojams užvėrė ir Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka. Bibliotekininkai siūlo išeiti - naudotis pastato kieme esančia lauko bibliotekėle, kuri yra nuolat papildoma.

5bf64aec5297bGruodžio 1-ąją, šeštadienį, Lietuvoje oficialiai atidaromas šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezonas. Šios fizinės veiklos entuziastai, kurių iš viso šalyje yra apie keturis tūkstančius, rinksis Druskininkuose. Šeštą kartą vyksiančiame renginyje jie išmėgins jėgas skirtingo ilgio trasose, supažindins su šiaurietiškuoju ėjimu juo tik dabar susidomėjusius ir norinčius pradėti naudingai vaikščioti bei sieks paneigti Lietuvoje šią aktyvią fizinę veiklą gaubiančius mitus, kurių dažniausiai girdimas, jog tai – senukų užsiėmimas.