Sportas

Boksas Skurdelis_1Vasario 2 - 8 dienomis Debrecene (Vengrija) vykusiame Ištvano Boščkajaus (Istvan Bocskai) atminimui skirtame tarptautiniame bokso turnyre šalies garbę gynė net trys šilutiškio bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai: Edgaras Skurdelis, Tomas Olberkis ir Vytautas Balsys. Taip pat dar trys Lietuvos vyrų rinktinės trenerio Vido Bružo treniruojami boksininkai Paulius Zujevas, Tadas Tamašauskas ir Algirdas Baniulis.

Tenisas 2Vasario 6 d. Pamario pagrindinėje mokykloje vyko rajono mokyklų stalo teniso varžybos, kurias organizavo Šilutės sporto mokykla.

Krepsis 1Šeštadienį (vasario 1 d.) Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje Šilutės „Šilutė“ - stratego Kęstučio Mačijausko kariauna - po atkaklios kovos VIKINGLOTTO - NKL pirmenybėse, pirmosios grupės susitikime namuose iškovojo pergalę 81:77 (22:14, 19:26, 15:18, 25:19) prieš Joniškio „Delikatesą“.

84081812 3261253127221718_3945443531761385472_nVasario 1 d. LSU Alekso Stanislovaičio manieže Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) žiemos taurės varžybos. Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Osvaldas Gusčius varžybose, kuriose olimpinius taškus rinko visos šalies lengvaatlečiai, iškovojo II vietą.

Samai 2

Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybos vyko Tauragės Bastilijos sporto salėje. Išvykoje Šilutės „Šamai“ nugalėjo Tauragės „Senjorų“ komandą 75:61 ir pasiekė tris pergales iš eilės.