Šilutės eglė. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau spindi Kalėdų eglės. Portalas DELFI tęsia tradiciją ir jau šeštąkart savo skaitytojus kviečia išrinkti gražiausią Kalėdų medį.

Šįmet kviečiama rinktis iš 20 didžiausių Lietuvos miestų žaliaskarių. Tarp visų miestų - ir Šilutės eglė, kurią nufotografavo "Šilutės naujienų" fotografas.

Tik Jūsų balsai nulems, kurio miesto eglė bus karūnuota gražiausia. Būkite solidarūs ir balsuokite už savo miesto - Šilutės - eglę!

DELFI primena, kad pastaruosius dvejus metus rinkimuose triumfavo Kauno eglė.

Iš vieno IP galima balsuoti ne daugiau kaip 20 kartų. Savo nuomonę galite išreikšti iki gruodžio 22 d. vakaro.

Balsuokite ČIA.

Komentarai  

 
+2 #3 2011-12-18 03:53
Silute- mano gimtasis miestas-sutvarkytas ir grazus. O per kaledas suspindusi Kaledu egle miesta privercia tapti dar jaukesniu ir grazesniu!!!! Man Sv Kaledu laikotarpis nepaprastai brangus-geriau nei pats gimtadienis!!! As uz Silute ir uz grazia eglute!!!
 
 
+2 #2 2011-12-17 20:57
reikia didziuotis savo miesto egle ., silute nera tokia didele tad saunu kad ji tarp geriausiu man visad saunu aplankyt silute ji tikrai pagrazejus ..
 
 
+4 #1 2011-12-17 13:38
tai papuoskite normaliau kad butu uz ka balsuoti, ir patys zmones balsuos nereiketu ju raginti aisku kiek vienas uz savo miesta balsuos bet jai grazu butu ir kiti pabalsuotu...
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt