Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

Image - Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai

Trečiadienis, 27 Vasaris Komentarai (0)

Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 13 d. apie 17.20 val.

Penktadienis, 22 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

Image - Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

  Tauragės apskrities policijos komisariatas informuoja, kad Kovo 11-osios vakare Šilutėje, V. Kudirkos g. esančio namo laiptinėje rastas 78 metų nebegyvas vyras su šautine žaizda

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

Image - Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

  Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

Image - Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

  Antradienio rytą Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai policijos pareigūnų automobilį taranavo kita mašina. Tris eismo įvykio dalyvius medikai išvežė

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Image - Keliuose – laukinių gyvūnų testas

  Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, - sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins

Antradienis, 5 kovas Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Image - Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Šilutės policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, kuomet ant geležinkelio bėgių buvo rastas sumaitotas vyro kūnas. Apie gulintį žmogų policijai pranešė traukinio

Šeštadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

gaisrasKetvirtadienį 21.32 val. bendruoju pagalbos telefonu 112 buvo gautas pranešimas, kad Macikų socialinės globos namuose, užrakintame kabinete, į kurį neįmanoma patekti, kilo gaisras - per duris veržiasi dūmai, suveikė gaisro signalizacija.

Reaguojant į pagalbos šauksmą, mestos didelės ugniagesių pajėgos, kurių, kaip paaiškėjo vėliau, būtų užtekę ir žymiai mažiau, nes gaisro židinį pavyko sustabdyti dar iki pasirodant ugniagesiams.

Pastatą saugančios saugos tarnybos „Komanda“ vadovas Vaclovas Nausėda „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad suveikus dūmų detektoriui, į Macikų globos namus operatyviai nuvyko pastatą saugantis „Komandos“ ekipažas.

Gaisro detektorius suveikė Macikų socialinės globos namų, direktoriaus Romualdo Jovaišos kabinete. Pirminiais duomenimis, ant stalo buvo palikta deganti žvakė, kurią pasak direktoriaus, išeidama namo pamiršo užgesinti jo sekretorė. Išsilydžius plastikiniam žvakės indeliui, liepsnelė užgriebė ant rašomojo stalo sukrautus popierius. Šiems ėmus smilkti, suveikė lubose įrengtas dūmų detektorius.

Į įvykio vietą atvykęs saugos tarnybos darbuotojas Kazys Nausėda išvydo panikos apimtas ir po koridorių lakstančias globos namų darbuotojas, kurios pačios, išskyrus skambutį į bendrąjį pagalbos numerį, nieko padaryti negalėjo, nes kabineto duris direktorius išeidamas užrakino.

K.Nausėda išspyrė užrakintas kabineto duris. Pačiupęs koridoriuje rastą miltelinį gesintuvą vyras liepsnojančius popierius užgesino.

Kadangi globos namai - ypatingo sudėtingumo ir  padidinto rizikingumo objektas, į Macikus su įjungtomis sirenomis ir sklidinomis vandens cisternomis sulėkė ugniagesių ekipažai iš visos Klaipėdos apskrities - Šilutės, Klaipėdos, Žemaičių Naumiesčio, Kintų, Švėkšnos ir Vainuto. Į įvykio vietą atvykusiems ugniagesiams beliko konstatuoti faktą, kad gaisro grėsmė sustabdyta.

Įstaigos direktorius R.Jovaiša „Šilutės naujienoms“ sakė, kad įvykio metu praktiškai jokios žalos nepadaryta.

Tą patvirtino ir kitą rytą po įvykio į Macikų globos namus nuvykęs Šilutės PGT Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspekcijos poskyrio viršininkas Arūnas Ališauskas.

„Jokios žalos nepadaryta, net stalas nesugadintas, neturėjau ką nufotografuoti įrodymams. Labai gerai, kad patalpose yra įrengtas dūmų detektorius“, - sakė A.Ališauskas.

Tačiau gaisro grėsmė neabejotinai sukėlė šoką Macikų socialinės globos namų darbuotojoms. Kolektyvas jau išgyveno baisią nelaimę beveik tuo pačiu laiku (prieš Naujuosius) prieš dvejus metus. Tuomet Naujųjų metų naktį didžiulis gaisras kilo, kaip manoma, nuo smilkstančios cigaretės viename iš gyvenamųjų kambarių. Ugnis nusirito gyvenamojo korpuso koridoriumi, žuvo du globotiniai, nukentėjo 12 žmonių, iš pastato teko evakuoti 204 ligonius, apdegė ir aprūko apie pusantro tūkstančio kvadratų lubų ir grindų apdailos.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt