Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (1)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (1)

Įvykiai

Miško keliuke rastas negyvas vyras

Image - Miško keliuke rastas negyvas vyras

  Vakar Švėkšnos seniūnijoje, Virkytų kaime esančiame miško keliuke, rastas 65 m. vyro

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

Image - Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

  Vėlų ketvirtadienio vakarą į parduotuvę Šilutėje užėjęs jaunuolis, moteriai grasindamas peiliu, iš kasos aparato pagrobė pinigus ir cigarečių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (1)

Keliuose ir gatvėse

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

Image - Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

  Šilutės rajone Žemaitkiemio kaime vėlų šeštadienio vakarą „Ford Focus“ vairavęs girtas vyras, nesuvaldęs automobilio nuskriejo nuo kelio, vertėsi ir atsidūrė kitoje plento pusėje esančiame griovyje. Iš aplaužytų medžio šakų matyti,

Sekmadienis, 23 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

nuskendo marioseVanduo Šilutės rajone ne tik kuria, bet ir atima gyvenimus. Tikrai dažniau, nei kuriame kitame Lietuvos krašte. Kur dar per savaitę iš vandens traukti keturi skenduoliai? Tik čia, pamario krašte.

Kelias iš Lankupių (Šilutės r.) kaimo kairiuoju ištvinusios Minijos upės krantu žemyn į Bundalų kaimą, į namus, kur su mama gyveno, trečiadienį tapo neįveikiamas nevedusiam šio kaimo gyventojui 45-erių V.A.

Bundalų kaimas ir kiti, esantys Minijos ir Tenenio žemupyje, yra potvynio apsupty. Iš brolio krautuvės Lankupiuose, kur padėjo krauti prekes, išėjęs pavakare namo į Bundalus už kelių kilometrų, jų taip ir nepasiekė. Nesulaukusi sūnaus namie, jo motina su broliu pusę šešių vakaro ėmė ieškoti ir patys aptiko kūną ištvinusiame melioracijos kanale Lankupių kaimo ribose. Ant nelaimėlio kūno smurto žymių neaptikta.

Per šią savaitę tai yra ketvirtoji auka, kurią Šilutės rajone pasiglemžė plačiai išsiliejusių kanalų, upių ir Kuršių marių vandenys.
Sekmadienį pusę šešių vakaro iš Šusties upės Žemaičių Naumiesčio miestelio ribose iš vandens Šilutės ugniagesiai gelbėtojai ištraukė nuskendusią moterį.

Šilutės policija dėl šios mįslingos mirties informacijos turi labai mažai. Žinoma tik tiek, jog kūną atsitiktinai pastebėjo praeivis, o ištraukus paaiškėjo ir tapatybė.

Šusties upėje plūduriavo nuo gruodžio pradžios ieškotos ir nežinia kur dingusia laikytos 62-ejų Žemaičių Naumiesčio gyventojos kūnas. Ar moteris pati pasirinko mirtį vandenyje, ar buvo įstumta, o gal atsitiktinai dėl neatsargaus elgesio tapo ištvinusios upės auka, vis dar neaišku.

Dar dvi aukas vanduo pasiglemžė praėjusį savaitgalį. Audringose Kuršių mariose šeštadienį mįslingomis aplinkybėmis paskendo du Šilutės miesto gyventojai: 18 metų Giedrius ir 36-erių Kęstas.

Jie plastikine valtimi su galingu varikliu bandė įveikti Kuršių maras per 1,5 metro aukščio bangas. Kniaupo įlankoje ties Upaitės žiotimis pusę šešių vakaro laivas apvirto ir vyrai pradėjo skęsti.

Patys šaukęsi pagalbos, jie niekaip nenorėjo Nidos pasienio užkardo budėtojai atskleisti savo pavardžių ir suklaidino, nurodydami paieškos rajoną. Nei katerių, nei sraigtasparnio įguloms nelamės vietos tą vakarą aptikti nepavyko.

Vyrų kūnus Kniaupo įlankos vandenys po ilgų ir sunkių dvi paras trukusių paieškos operacijų, kurias organizavo Jūrų gelbėjimo ir paieškos koordinacinis centras, o dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos ir Pagėgių rinktinių katerių įgulos, Šilutės ir Klaipėdos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų nariai, atidavė sekmadienį ir pirmadienį.

Skenduolius surado artimieji. Įtariama, jog vyrai į rizikingą žygį buvo išsileidę dėl kontrabandinio krovinio.