Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Image - Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Atėjęs pavasaris - pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (5)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Image - Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje balandžio 23 dieną opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš lyderės pareigų. Ji sakė, kad jos atsistatydinimas yra sutarties su opozicijos partneriais -

Ketvirtadienis, 7 Gegužė Komentarai (0)

Problema

Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Image - Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Šilutės vaizdą darkantys ir visus įvažiuojančius į mūsų miestą šiurpinantys senieji autobusų stoties pastatai pagaliau pradėti stumti privatizacijai.Šilutiškiai jau seniai piktinasi, kad šie nebenaudojami pastatai netvarkomi, kad juose dažnai būriuojasi

Pirmadienis, 25 Gegužė Komentarai (1)

Savivaldybėje

Vaikų darželiai atgijo: turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Image - Vaikų darželiai atgijo:  turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja apie paplūdimį

Image - Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja  apie paplūdimį

Didžiajame Juknaičių ežere apsigyveno amūrai, karpiai, plačiakakčiai - iš viso apie 360 žuvų. Įžuvinti ilgus metus apleistą, nendrėmis apaugusį vandens telkinį sugalvojo aktyvūs bendruomenės nariai, prieš tai pasitarę su specialistais

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

teo televizijaTransliavimo analoginiu signalu siųstuvai Lietuvoje bus išjungti kitų metų spalio 29 d., tačiau šilutiškiams dėl to baimintis nereikia.

„Pasirengti skaitmeninei televizijai paprasta - reikia tiesiog paskambinti ar užeiti į TEO“, - tvirtina Šilutės klientų aptarnavimo grupės inžinierė Aurelija Dyglienė.

Anot jos, gerai, kad žmonės apie skaitmeninę televiziją galvoja iš anksto. Žinia - analoginės televizijos išjungimui pasirinkta ne pati palankiausia data, kuomet įrengti skaitmeninę televiziją gali trukdyti ir nepalankūs orai.

Skaitmeninė televizija nuo analoginės antžeminės pirmiausia skiriasi tuo, jog pirmosios vaizdas ir garsas perduodamas naujesne technologija - skaitmeniniu signalu. Todėl ji kokybe žymiai lenkia analoginę televiziją.

Apie tai, kaip pasirengti analoginės televizijos išjungimui, ir kalbamės su didelę darbo patirtį turinčia didžiausios šalyje telekomunikacijų bendrovės TEO specialiste A.Dygliene:

- Ar dažnai tenka išgirsti klausimą, ko imtis, kad būtume tinkamai pasirengę pereiti prie skaitmeninės televizijos įdiegimo?

- Taip, gana dažnai. Žmones domina, ką reikia padaryti, nelaukiant, kol užges ekranai, ir kaip tai padaryti, neišleidžiant daugiau pinigų negu reikia.

- Koks Jūsų patarimas?

- Pirmiausia reikia įsivertinti asmeninius poreikius. Jeigu žmogus žiūri tik informacinę laidą per nacionalinį kanalą, jam pakanka paprasto televizoriaus su priedėliu.

Jeigu žiūrovui to nepakanka, bene geriausias pasirinkimas - mokama televizija, turinti didelį kokybiškų kanalų pasirinkimą. Šilutėje galima matyti nuo 30 iki 40 (priklauso nuo to, į kurią pusę nukreiptos antenos) televizijos „Skaitmeninė GALA“ kanalų, todėl ši televizija tenkina įvairių vartotojų lūkesčius.

„Skaitmeninė GALA“ yra televizija, kurios signalas transliuojamas eteriu ir priimamas įprasta lauko antena. Skaitmeninis signalas užtikrina geresnę vaizdo ir garso kokybę bei suteikia papildomų galimybių: galėsite pasirinkti kanalų transliacijos kalbą, naudotis programų gidu, slaptažodžiu riboti nepageidaujamų kanalų žiūrėjimą. Šią televizijos paslaugą paprasta įdiegti, o prireikus lengva perkelti į kitą vietą - sodybą, ar sodą.

- Ar planuojantiems užsisakyti „Skaitmeninę GALA“ reikia įsigyti priedėlį?

- Noriu pažymėti, kad nereikia pirkti nei naujo televizoriaus (tinka dabar naudojami), nei TV priedėlio. Televizijos priedėlis arba kanalų atkodavimo modulis nemokamai suteikiamas visam naudojimosi paslauga „Skaitmeninė GALA“ laikotarpiui.

- Skaitmeninės televizijos transliacijos kokybė labai priklauso nuo tinkamos antenos ir teisingo jos įrengimo. Kaip deramai pasirūpinti antena?

- Daugumai klientų tinka jų turima lauko antena. Vis dėlto norint užtikrinti televizijos „Skaitmeninė GALA“ vaizdo ir garso kokybę, rekomenduojama anteną įsigyti TEO klientų aptarnavimo skyriuose ar grupėse. Šilutės klientų aptarnavimo grupė įsikūrusi adresu:

Gudobelių g. 2, Šilutė. Mob.tel. 8 686 45159 arba 8 (441) 61010.

Televizijos „Skaitmeninė GALA“ klientams šiuo metu taikoma 30 proc. nuolaida antenai - ją galima įsigyti už 59,90 Lt.

- Ar dabar galima gauti nuolaidų, specialių pasiūlymų?

- Taip, dabar pasirašius sutartį 36 mėnesiams, galite gauti 250 Lt vertės „Akropolio“ dovanų čekį arba 6 mėnesius nemokamai žiūrėti skaitmeninę televiziją GALA.

Klientams, kuriems užtenka keliolikos kanalų, galime pasiūlyti skaitmeninę televiziją su paslauga „TV startas“. Su šia paslauga galima matyti 13 nemokamų kanalų. TV priedėlis paslaugos naudojimosi laikotarpiui suteikiamas nemokamai.

Turintiems nors vieną TEO paslaugą - internetą, balso telefoniją ar televiziją GALA - paslaugos „TV startas“ kaina - 7,90 Lt/mėn. Neturintiems TEO paslaugų „TV startas“ kaina mėnesiui - 10,90 Lt.

„Skaitmeninę GALĄ“ yra galimybė žiūrėti per 2 televizorius. Kiekvienam televizoriui reikia turėti po atskirą priedėlį - juos, kaip minėjau, TEO suteiks nemokamai paslaugos naudojimosi laikotarpiui. Už antrą televizorių reikės mokėti tik 6,90 Lt/mėn.

Įsigijus „Skaitmeninę GALĄ“ su įrangos komplektu PLIUS galima įsirašyti televizijos laidas ar filmus, o vėliau valdyti kaip įprastinį vaizdo įrašą. Taip pat yra galimybė žiūrėti nuotraukas, vaizdo failus.

- Ką TEO gali pasiūlyti išrankesniems vartotojams, kuriems neužtenka minėtų 40-ies kanalų?

- Išrankesniems vartotojams TEO turi televiziją „Interaktyvioji GALA“. Tačiau yra viena sąlyga: norint naudotis šia itin didelių galimybių televizija reikia turėti ZEBRA internetą.

Nei vienu, nei kitu atveju nebūtina pirkti ne tik priedėlių, bet ir naujo televizoriaus - skaitmeninei televizijai tinka dauguma dabar naudojamų.

Daugiau informacijos apie šias paslaugas galima gauti ir telefonu 1817 bei www.gala.lt

Susiję straipsniai