Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija skelbia, kada bus vykdomi didžiausi vasaros reidai

Image - Policija skelbia, kada bus vykdomi didžiausi vasaros reidai

Siekdami gerinti eismo saugumą ir mažinti avaringumą šalies keliuose, organizuoti efektyvią teisės pažeidimų prevenciją, Lietuvos kelių policijos tarnyba ir apskričių vyriausieji policijos komisariatai šią vasarą visoje šalyje organizuoja ir vykdo

Ketvirtadienis, 18 Liepa Komentarai (0)

Sukčiai prisistato ir FNTT tyrėjais

Image - Sukčiai prisistato ir FNTT tyrėjais

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ragina gyventojus būti budrius ir jokiomis aplinkybėmis neatskleisti savo ar įmonės banko sąskaitos duomenų, kitos svarbios asmeninės informacijos

Antradienis, 16 Liepa Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės rajone atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir tvartas

Image - Šilutės rajone atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir tvartas

  Šiandien 1 val. 39 min. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie

Penktadienis, 16 Rugpjūtis Komentarai (0)

Šilutės rajone – tragiška avarija: atvykę medikai konstatavo vyro mirtį

Image - Šilutės rajone – tragiška avarija: atvykę medikai konstatavo vyro mirtį

  Sekmadienį Šilutės rajone automobiliui nuskriejus nuo kelio žuvo žmogus. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 buvo gautas pranešimas apie Versmininkų kaimo Šilutės gatvėje įvykusį eismo

Pirmadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

Image - Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

  Tyrimai rodo, kad vis mažiau Lietuvos žmonių kasdien išsiverčia be automobilio, nevairuojančių mūsų šalies gyventojų per trejus metus gerokai sumažėjo. Naujausiais duomenimis, mūsų šalyje prie automobilio vairo nesėda 28 proc.

Pirmadienis, 5 Rugpjūtis Komentarai (0)

Prevencinės priemonės metu - baudos neatsakingiems vairuotojams

Image - Prevencinės priemonės metu - baudos neatsakingiems  vairuotojams

  Vasarai įsibėgėjus vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės (KET), jie vairuoja pagal taisyklę „Mano mašina - mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimus, Tauragės AVPK Šilutės r. policijos komisariato

Trečiadienis, 24 Liepa Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

Image - Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

  Ketvirtadienį Kuršių mariose iš oro buvo pastebėtas objektas, kuris panašus į žmogaus kūną. Ugniagesiai šiuo metu vykdo paiešką, įtariama, kad tai nuskendusio kurėno

Ketvirtadienis, 4 Liepa Komentarai (0)

peilisMatyt, ne vietoje ir ne laiku tą vakarą atsidūrė keturi vyrai, vaikinų praminti „seniais”. Pastarieji nė neįtarė, kad birželio naktį eidami per Šilutės turgavietę be jokios priežasties bus užpulti keturių įkaušusių ir peiliu ginkluotų jaunuolių.

Muštynių metu trys iš keturių užpultų vyrų buvo aptalžyti ne tik kumščiais ir kojomis, bet ir sužaloti peilio dūriais į nugarą, juosmenį ir krūtinę.

Už viešosios tvarkos pažeidimą prieš teismą stojo vienas iš žiaurias muštynes sukėlusių jaunuolių - E.M. Jis turės padengti dviejų sumuštųjų gydymo išlaidas ir 6 mėnesius dirbti viešuosius darbus.

Kiti muštynėse dalyvavę vaikinai atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės, nes nusižengė būdami nepilnamečiai arba, prokuroro manymu, nepadarė nusikaltimo.

Jaunuolius supykdė praeidami pro šalį

Birželio 21-osios naktį, apie 23 val., grupelei 16-17 metų vaikinų nepasitenkinimą sukėlė tai, kad jiems išgėrinėjant degtinę pro šalį ėjo ir jų ramybę sudrumstė keturi vyriškiai.

E.M. su draugais jau buvo įkaušęs, kai tamsoje išvydo jų link einančius keturis vyrus.

Kompanijų akistatos metu jaunuoliai ėmė mušti vyrus - pasipylė skaudūs rankų ir kojų smūgiai visur, kur kliuvo. Įsisiautėjęs jaunimas vyrus mušė apie 5-10 minučių, kol galiausiai sumuštiesiems pargriuvus ant žemės mušeikos pasišalino.

Tik tada, kai chuliganai išėjo iš turgavietės teritorijos, R.D. kartu besimušusiems sėbrams parodė peilį ir pasakė, jog juo kažkam dūrė, tačiau tiksliai neatsimena, kaip tai įvyko.

Kompanijos gėrė skirtingose turgaus vietose

Užpulti ir sumušti vyrai teisme atskleidė, kad turgavietėje jie irgi atsidūrė ne atsitiktinai - ten jie keturiese gėrė alų.

Jie jau buvo beeiną namo, kai užpuolė grupė girtų jaunuolių. Vienas iš vaikinų pasakė: „Seniai, ko čia vaikštot” ir sudavė smūgį, tada ėmė mušti ir visi kiti vaikinai.

Skerdynėmis vos nevirtusios muštynės pasibaigė tuo, kad vienas iš mušamųjų D.P. nuo smūgio į galvą pargriuvo ir prarado sąmonę. Kai atsipeikėjo, užpuolikų nebebuvo. Vyro draugai A.P., V.V., R.Š. gulėjo ant žemės - jiems muštynės baigėsi durtinėmis žaizdomis skirtingose kūno vietose.

Sąmonę atgavęs vyras iškvietė greitąją pagalbą.

Medicinos ekspertas nustatė, kad D.P. nugaroje padaryta durtinė - pjautinė žaizda - tai nežymus sveikatos sutrikdymas, tačiau dėl sužeidimų, mėlynių ir skausmų vyras apie tris savaites negalėjo dirbti.

Pas jį atvykęs peiliu švaistęsis R.D. atsiprašė, ir jie susitarė dėl žalos atlyginimo.

Dūriu į nugarą sužalotas R.Š. kitą dieną kreipėsi į medikus ir taip pat patirtus nesunkius sužalojimus kelias dienas gydėsi ligoninėje.

Pargriuvęs ir sąmonę praradęs V.V. bei dūrio į krūtinę sulaukęs A.P. į medikus nesikreipė ir dėl sumušimo civilinių ieškinių nereiškė.

Badęs peiliu vaikinas neatsimena, kas įvyko

Teisme įtariamasis R.D. prisipažino, kad dalyvavo muštynėse. Pamatęs ant žemės gulinčius vyrus suprato, jog galėjo jiems įdurti, tačiau pats neatsimena to momento. Jis neatsimena, ar kartu buvusiems vaikinams sakė, jog vyrams įdūrė peiliu, tačiau pastarieji grįžo atgal pasižiūrėti.

R.D. dėl savo veiksmų gailisi, nukentėjusiųjų atsiprašė, atlygino padarytą žalą. Tačiau gydymo išlaidas apmokėti turės viešąją tvarką pažeidęs E.M.

Kartu buvę draugai A.T., R.E., A.B. taip pat be priežasties mušė tuos vyrus, kurie, kaip atsimena, buvo apkūnūs, tačiau juos sutikę neatpažintų.

Teisme apklaustas A.B. atskleidė, kad E.M., vos tik pamatęs, kad kilo muštynės, nubėgo prie draugų ir pastūmė ketvirtąjį į muštynes nesivėlusį ir šalia stovintį vyrą.

Šilutės rajono apylinkės teismas nusprendė, kad E.M. bausmės tikslai bus pasiekti, paskyrus jam viešųjų darbų bausmę - neatlygintinai dirbti 6 mėnesius visuomenės labui.

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos pareiškė civilinį ieškinį dėl 43,48 Eur D.P. ir R.Š. gydymo išlaidų atlyginimo.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt