Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

antrankiai skrastasToks jau tas pareigūnų darbas - ginti, saugoti, padėti, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai patiems pareigūnams tenka gintis ir prireikia vienas kito pagalbos.

Kriminalinės policijos tyrėjui D.M. ir patruliui A.M. buvo pranešta, kad dėl sumušimo ir statybinio lazerio vagystės į Šilutės policijos komisariatą kreipėsi vyriškis. Pareigūnams kartu su apvogtuoju nuvykus į vagies namus, situacija išsirutuliojo taip, kad pareigūnams kliuvo ne tik nuo besistumdančios ir kumščiu muojuojančios sūnų policijai išsivežti neleidžiančios mamos, tačiau ir nuo į komisariatą parsivežto sumušimu ir vagyste įtariamo jos sūnaus.

Abu kojų ir rankų nesuvaldantys bei policininkų neklausantys šeimos nariai teisme turėjo atsakyti dėl pasipriešinimo savo darbą dirbantiems pareigūnams.

Vieną birželio vakarą pareigūnai nuvyko pas nukentėjusįjį, kuris parodė, kur gyvena vienas iš jį sumušusių ir apvogusių vyrų. Nuvažiavus prie nurodyto asmens namų, policininkus kieme pasitiko kaltininko mama J.G., kuri juos įleido į namus, nuvedė į kambarį, kur miegojo R.G. Moteris bandė sūnų pažadinti pati, bet šis tik keikėsi ir nenorėjo keltis.

Pareigūnas D.M. pažadino R.G. ir paprašė jį vykti į komisariatą. Tačiau R.G. nenorėjo keltis, o vėliau vedamas į pareigūnų automobilį pradėjo stumdytis.

Supyko ir R.G. mama, kad jos sūnelis buvo pažadintas ir iš lovos vedamas tiesiai į policijos automobilį. Eidama įkandin pareigūnų, J.G. rėkdama ir keikdamasi čiupo vienam iš policininkų už uniformos.

Moteris buvo perspėta dėl netinkamo elgesio, tačiau nereagavo į policininkų žodžius ir sudavusi pareigūnui A.M. į krūtinę dar norėjo įspirti, tačiau įsikišo kitas policininkas D.M. ir atitraukė moterį nuo kolegos. Tada kliuvo ir pastarajam - kumščiu moteris jam trenkė į veidą.

Savo vaiko ramybę gynusi mama kartu su sūnumi nuvežta į Šilutės rajono policijos komisariatą.

Komisariate J.G. sodinant ant kėdės, sūnus nusprendė pademonstruoti, kad ir jis ne ką prastesnis už mamą ir pareigūnui, kuriam jau buvo sumuštas veidas, įspyrė į krūtinę. Medikai pareigūnui D.M. nustatė nežymų sveikatos sutrikdymą.

Pykčio nesuvaldžiusi moteris teisme gynėsi, kad ją muštis “paskatino” kepant šašlykus išgerta viena stiklinė alaus. Be to, ji dar vartoja psichotropinius vaistus.

Moteris anksčiau neteista, nebausta, pati turi sveikatos problemų ir dar prižiūri sergančią mamą, todėl teismas mano, kad bausmės tikslai gali būti pasiekti, paskyrus jai 188,30 eurų (650,16 Lt) baudą.

Jos sūnus R.G. jau buvo teistas, ne kartą baustas, nedirbantis. Negana to, tą vakarą buvo išgėręs, pareigūnams su juo buvo sunku susišnekėti, todėl jam teismas skyrė 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, atidedant ją metams.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.