Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (1)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (1)

Įvykiai

Miško keliuke rastas negyvas vyras

Image - Miško keliuke rastas negyvas vyras

  Vakar Švėkšnos seniūnijoje, Virkytų kaime esančiame miško keliuke, rastas 65 m. vyro

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

Image - Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

  Vėlų ketvirtadienio vakarą į parduotuvę Šilutėje užėjęs jaunuolis, moteriai grasindamas peiliu, iš kasos aparato pagrobė pinigus ir cigarečių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (1)

Keliuose ir gatvėse

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

Image - Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

  Šilutės rajone Žemaitkiemio kaime vėlų šeštadienio vakarą „Ford Focus“ vairavęs girtas vyras, nesuvaldęs automobilio nuskriejo nuo kelio, vertėsi ir atsidūrė kitoje plento pusėje esančiame griovyje. Iš aplaužytų medžio šakų matyti,

Sekmadienis, 23 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

mustynes ligonines priemimo skyriusTaika, darna, atlaidumas, ramybė - tai šv. Kūčių vakaro ir Kalėdų laukimo simboliai. Taip mums sakė tėvai ir seneliai.

Bet šilutiškiai pliekėsi net ir šių švenčių dienomis.

Mušėsi Švėkšnoje ir Usėnuose

Iš Švėkšnos miestelio gruodžio 24-osios vakarą 23 valandą, atvyko ir į Šilutės ligoninės priėmimo skyrių dėl sulaužyto žandikaulio kreipėsi 19-metis Aušros gatvės gyventojas T.M. Jis tvirtino, jog  savo nuosavo namo kieme jį kumščiais sutalžė tos pačios gatvės gyventojas šešiolikmetis J.G.

Suteikus medicinos pagalbą, švėkšniškis buvo išleistas gydytis ambulatoriškai. Šilutės policija dėl nukentėjusiojo veido sumušimo ir žandikaulio lūžimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dar liūdnesnės pasekmės gruodžio 24-ąją, 2 valandą nakties, ištiko Usėnų kaime esančio „Disko“ baro vadybininką šilutiškį 37-erių D.J. Jį sumušė iš matymo pažįstamas bare linksminęsis 22-ejų V.N., Pagėgių miestelio Vytauto gatvės gyventojas.

Kilusio konflikto metu baro lankytojas sudavė nenustatytu daiktu vadybininkui į veidą, šis iš karto virto ant grindų, susitrenkė galvą ir prarado sąmonę. Kai ją atgavo, pamatė suniokotą barą, jo įrangą ir interjerą. Padaryta žala dar tikslinama.

D.J. irgi kreipėsi į Šilutės ligoninės priėmimo skyrių, kur jam nustatytas galvos sumušimas. Suteikus medicinos pagalbą jis taip pat išleistas gydytis ambulatoriškai. Policija įvykį tiria.

Į areštinę sėdo smurtautojai

Švenčių dienomis į areštinę sėdo dar du namiškius kumščiais auklėti bandantys vyrai.

Ketvirtadienio pavakarę, apie 17.30 val., Šilutėje, Gegužės g. gyvenantis 49 m. S.T. smurtavo prieš savo žmoną L.T. Moteris iškvietė pareigūnus ir smarkuolis uždarytas į Šilutės r. policijos komisariato areštinę.

Liūdnos Kalėdos buvo ir šalia Šilutės esančiame Šlažų kaime gyvenančių 75 m. J.P.D. ir jo bendraamžės žmonos Z.B.D. šeimai.

Seni tėvai į policiją kreipėsi sekmadienio popietę, kai į namus grįžęs neblaivus jų 40-metis sūnus V.D. grasino prieš tėvus  panaudoti fizinį smurtą. Vyras iškeldintas iš šių namų ir irgi uždarytas į policijos areštinę.