Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

cigaretes7Vaikinas D.C., su draugais užėjęs į parduotuvę, susiviliojo lengvu grobiu. Pamatęs, kad parduotuvėje dirba viena pardavėja, praskleidęs apsaugines parduotuvės sandėlio žaliuzes, įsmuko vidun ir susišlavė kalną cigarečių.

Bet pasitvirtino liaudies posakis, kad ne tik melo, bet ir vagišių kojos trumpos. Pilną dėžę rūkalų nešiną vagį išgąsdino vytis bandžiusi pardavėja ir vagį pamatęs vyriškis, tad toliau bėgti šis nesiryžo ir, palikęs dėžę, pasiskubino dingti.

Tačiau išvengti atsakomybės jam nepavyko. Jau teistas ir baustas vaikinas už šį „darbelį“ pataisos namuose praleis 1 metus ir 3 mėnesius.

Vagystės scenarijus išsirutuliojo tada, kai vaikinų penketukas sausio mėnesį užėjo į Vilkyčių kaimo parduotuvę nusipirkti alaus.

Vienam iš kompanijos kilo „geniali“ mintis įsibrauti į parduotuvės sandėlį, kurį nuo svetimų akių saugojo tik žaliuzės.

Tuo metu parduotuvėje dirbo viena pardavėja, galbūt tai ir paskatino vagišių įsmukti į sandėlį ir kartoninėn dežėn susikrauti apie 50 blokų įvairių cigarečių, kurios įvertintos 1219,70 eurų.

Kad sandėlyje kažkas krebždėjo, pardavėja išgirdo tik tada, kai vagišius, nešinas pilna dėže, jau spruko durų, vedančių į lauką, link.

Moteris dar spėjo sušukti „Kas čia?“ ir bandė vytis parduotuvę apšvarinusį tipą, tačiau jis paspruko. Pardavėja negalėjo leistis į gaudynes ir palikti parduotuvės be priežiūros.

Bėgantis vaikinas su dėže įtarimą sukėlė kieme šakas pjausčiusiam vyriškiui, kuris paklausė „Ką čia darai?“. Vaikinas pabūgęs metė iš rankų visą grobį ir nubėgo pagrindinio kelio link.

Vyriškis ,pamatęs, kad jam numesta dėžė pilna cigarečių, suprato, kad jos buvo pavogtos iš netoliese esančios parduotuvės. Jas nunešė atgal į parduotuvę, o čia jau buvo atvykę policijos pareigūnai.

Peržiūrėjus parduotuvės vaizdo kamerų įrašus, viskas matosi kaip ant delno - D.C. ateina į parduotuvę, po minutės atsiduria sandėlyje, o netrukus jau bėga į lauką, nešinas pilna vogtų prekių kartonine dėže.

Bylą nagrinėjęs Šilutės rajono apylinkės teismas atsižvelgė į tai, kad D.C. ne kartą baustas už panašaus pobūdžio nusikaltimus, tačiau išvadų nepadarė ir vėl nusikalto, todėl jam skyrė 1 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.