fulbolas silute silasLFF pirmojoje lygoje vis tęsiasi kovos. FK „Šilutė“ namuose žaidė su Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda. Mūsiškiams nepavyko nutraukti svečių pergalių maratono, Šilutės futbolininkai rezultatu 3:2 (2:2) nusileido svečiams ir leido jiems iškovoti šeštąją pergalę iš eilės.

Išvykoje rungtynių scenarijus buvo panašus: mūsiškiams nepavyko pasipriešinti ir rezultatu 2:1 teko pripažinti Telšių „Džiugo“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje - tik 1 įvartis

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Šilo“ futbolininkai, jiems jau 16-ąją minutę pavyko įmušti įvartį ir išsiveržti į priekį - 1:0. Praėjus dar 10 minučių, „Šilo“ futbolininkai savo persvarą padvigubino - 2:0.

Pirmajam kėliniui baigiantis itin sėkmingą puolimą pademonstravo „Šilutė“ - 44-ąją minutę atsilikimą per pusę sumažino Laimonas Trakšelis (1:2). Teisėjo sprendimu, baigiantis pirmajai rungtynių daliai buvo pridėtos dar kelios minutės. Tai puikiai išnaudojo Šilutės komandos kapitonas Edgaras Lukoševičius ir tiksliai pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus išlygino rezultatą - 2:2.

Pirmasis kėlinys buvo tikrai rezultatyvus - net 4 įvarčiai, bet apie antrąjį to pasakyti negalima. Abi komandos šauniai dirbo gynyboje, tad ilgą laiką rezultatas buvo lygus.

80-ąją varžybų minutę pergalingą įvartį pelnė „Šilo“ futbolininkas. Per likusią rungtynių dalį komandos daugiau tikslių atakų nesurengė ir „Šilas“ iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Įvarčiai: 16 min. - Gytis Urba (0:1), 26 min. - Darius Cibulskas (0:2), 44 min. - Laimonas Trakšelis (1:2), 45 + 1 min. - Edgaras Lukoševičius (2:2), 80 min. -Darius Cibulskas (2:3).

Įspėjimai: 38 min. - E.Lukoševičiui („Šilutė“) geltona kortelė, 45 + 1 min. - G.Urbai („Šilas“) - geltona kortelė, 61 min. - Ž.Baniui („Šilas“) geltona kortelė, 69 min. - P.Juškai „Šilutė“ geltona kortelė, 90 + 2 min. - E.Puzarai („Šilas“) - geltona kortelė.

Iškovoti pergalės nepavyko

„Šilutės“ ir Telšių „Džiugo“ rungtynių pirmajame kėlinyje atakuoti bandė abi ekipos ir tai darė  gana agresyviai. Įpusėjus pirmajam kėliniui kamuolio kontrolę perėmė mūsiškiai. 23-ąją minutę, po tikslaus perdavimo iš krašto, atakos smaigalyje atsidūręs Donatas Surblys tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Šilutę“ į priekį - 1:0. Daugiau įvarčių niekam pelnyti nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi šilutiškių naudai.

59-ąją minutę pavojingą ataką surengė telšiškiai. Nors Šilutės vartininkas puikiai reagavo į varžovo pasiųstą kamuolį, tačiau kamuolys skrodė vartų tinklą, ir „Džiugas“ išlygino rezultatą - 1:1.

80-ąją minutę telšiškiai įmušė dar vieną įvartį į „Šilutės“ saugomus vartus, ir „Džiugas“ išsiveržė į priekį - 2:1. Per likusį kėlinio laiką „Šilutei“ nepavyko nei išlyginti, nei persverti rezultato ir teko pripažinti dar vieną pralaimėjimą 2:1.

Įvarčiai: 24 min. - D.Surblys (0:1), 59 min. - E.Marozas (1:1), 80 min. - E.Marozas (2:1).

Įspėjimai: 21 min. - D.Surbliui „Šilutė“) geltona kortelė, 36 min. - M.Čeponui („Džiugas“) geltona kortelė, 67 min. - D.Augustinavičiui („Džiugas“) geltona kortelė, 72 min. - T.Kazlauskui („Šilutė“) geltona kortelė, 80 min. - E.Marozui („Džiugas“) geltona kortelė, 89 min. - M.Lėkiui („Šilutė“) geltona kortelė, 90 + 2 min. - T.Kazlauskui („Šilutė“) raudona kortelė.