Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

alkoholis

Antra mirtis per savaitę - toks pastarųjų dienų išgertuvių rezultatas mūsų rajone.

Rugsėjo 25-osios rytą savo namuose Šilutėje rastas sudaužytas negyvas 47 metų vyras, o rugsėjo 30 dieną Švėkšnoje mirtinai sumuštas 50-metis vyras.

 Policijos įvykių suvestinėje nurodoma, kad rugsėjo 30 d., trečiadienį, apie 21.38 val., Švėkšnos Veiviržėnų gatvės name išgertuvių metu du vyrai mirtinai sumušė 50-metį vyrą Įtariamieji, kuriems - 40 ir 36-eri metai, sulaikyti.

Abu įtariamieji neturėjo šeimų, visa trijulė girtavo ketvirtojo sugėrovo namuose, kur tokie jų suėjimai vykdavo nuolat. Švėkšnos gyventojų žiniomis, vienas iš įtariamųjų jau buvo teistas. Nužudytąjį vietiniai apibūdina kaip ramaus charakterio, bet irgi taurelės nevengusį vyrą.

Savaitgalį sulaikyta ir 47-erių metų šilutiškio žudikė - 29 metų jo sugyventinė.

Turėdami pagrįstų įtarimų, kad žmogžudystę įvykdė asociali vyro sugyventinė, kuri nuolatos girtauja, pareigūnai šeštadienį išieškojo daug landynių ir vienoje rado vis dar neblaivią įtariamąją.

Pareigūnai moterį sulaikė. Įtariamajai išblaivėjus, jai buvo pareikšti įtarimai dėl žmogžudystės.

Šiuo metu moteriai skirta griežčiausia kardomoji priemonė - suėmimas. Jei įtarimai pasitvirtins, jai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Policija tiria ir 28 metų vyro sužalojimo atvejį. Jis informavo, kad rugsėjo 16 d., tuoj po vidurnakčio, jį mušė pažįstamas vyras ir sulaužė nosikaulį.

Iš matymo pažįstamas vyras rugsėjo 27-ąją sodo namelyje Šilutėje, Aukštumalės g. sumušė 78-erių vyrą. Šiam nukentėjusiajam sulaužytas dantų protezas ir nustatytas žarnos trūkimas.

Rugsėjo 29 d., antradienį, vos prasidėjus darbo dienai gamybinėse patalpose, esančiose Šilutės r., Grabupių k., Miško g., 57 metų vyras sumušė 45 metų moterį. Jis taip trenkė kumščiu moteriai į pilvą, kad nukentėjusiajai trūko blužnis. Gydytojams teko blužnį pašalinti. Įtariamasis sulaikytas.

Dar vieną moterį daužė 32 metų sugyventinis. Trečiadienį apie 20 val. jis namuose, esančiuose Šilutėje, Geležinkelio g., 2 kartus trenkė kumščiu 31 metų gyvenimo draugei į petį, 1 kartą - į nugarą ir 2 kartus spyrė į pilvą. Įtariamasis sulaikytas.