Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija skelbia, kada bus vykdomi didžiausi vasaros reidai

Image - Policija skelbia, kada bus vykdomi didžiausi vasaros reidai

Siekdami gerinti eismo saugumą ir mažinti avaringumą šalies keliuose, organizuoti efektyvią teisės pažeidimų prevenciją, Lietuvos kelių policijos tarnyba ir apskričių vyriausieji policijos komisariatai šią vasarą visoje šalyje organizuoja ir vykdo

Ketvirtadienis, 18 Liepa Komentarai (0)

Sukčiai prisistato ir FNTT tyrėjais

Image - Sukčiai prisistato ir FNTT tyrėjais

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ragina gyventojus būti budrius ir jokiomis aplinkybėmis neatskleisti savo ar įmonės banko sąskaitos duomenų, kitos svarbios asmeninės informacijos

Antradienis, 16 Liepa Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės rajone atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir tvartas

Image - Šilutės rajone atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir tvartas

  Šiandien 1 val. 39 min. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie

Penktadienis, 16 Rugpjūtis Komentarai (0)

Šilutės rajone – tragiška avarija: atvykę medikai konstatavo vyro mirtį

Image - Šilutės rajone – tragiška avarija: atvykę medikai konstatavo vyro mirtį

  Sekmadienį Šilutės rajone automobiliui nuskriejus nuo kelio žuvo žmogus. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 buvo gautas pranešimas apie Versmininkų kaimo Šilutės gatvėje įvykusį eismo

Pirmadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

Image - Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

  Tyrimai rodo, kad vis mažiau Lietuvos žmonių kasdien išsiverčia be automobilio, nevairuojančių mūsų šalies gyventojų per trejus metus gerokai sumažėjo. Naujausiais duomenimis, mūsų šalyje prie automobilio vairo nesėda 28 proc.

Pirmadienis, 5 Rugpjūtis Komentarai (0)

Prevencinės priemonės metu - baudos neatsakingiems vairuotojams

Image - Prevencinės priemonės metu - baudos neatsakingiems  vairuotojams

  Vasarai įsibėgėjus vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės (KET), jie vairuoja pagal taisyklę „Mano mašina - mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimus, Tauragės AVPK Šilutės r. policijos komisariato

Trečiadienis, 24 Liepa Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

Image - Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

  Ketvirtadienį Kuršių mariose iš oro buvo pastebėtas objektas, kuris panašus į žmogaus kūną. Ugniagesiai šiuo metu vykdo paiešką, įtariama, kad tai nuskendusio kurėno

Ketvirtadienis, 4 Liepa Komentarai (0)

vagysteVieną praėjusių metų rugpjūčio naktį dviejų brolių įvykdytos naktinės vagystės, ko gero, galėtų pretenduoti į labiausiai nevykusių vagysčių dešimtuką.

E.G. ir M.G. kurioziškomis aplinkybėmis per skylę įlindo į svetimą rūsį, iš kurio išnešė įvairių gėrybių, tarp jų - ir kauptuką, kurį tą pačią naktį panaudojo braudamiesi į kebabinę.

Praeiviai pastebėjo bendražygius, ir juos sučiupo policijos pareigūnai. Teisėja nusprendė abiems vagims skirti laisvės atėmimo bausmes, bet jas atidėjo dvejiems metams.

Apvogė sandėliuką ir įlindo į kebabinę

Apie 2 val. nakties nuo alaus apgirtę broliai surinko svetimo namo laiptinės durų kodą ir atidarė duris, po to per angą sienoje iš vidaus atrakino rūsio duris ir pateko į rūsį. Tada per skylę, esančią virš vieno sandėliuko durų, įsibrovė į R.J. sandėliuką ir pagrobė kauptuką, 50 l dujų balioną, du 3 l talpos stiklainius slyvų kompoto, rankinį pjūklą, dažų flakoną.

Rūsio savininkė neteko rakandų už beveik 65 eurus.

Išpurškę vogtus dažus ir išgėrę stiklainį vogto kompoto, vagišiai likusį naktinį laimikį pasidėjo prie Vydūno gimnazijos, po medžiais. Pasisotinę ir apsiginklavę vogtu kauptuku, broliai patraukė link kebabinės.

Kol vienas iš jų „ėjo žvalgybą“, kitas išplėšė prekybinio vagonėlio langą, įlindo vidun ir tikėjosi išnešti vertingų daiktų.

Lauke stovėjęs M.G. žvalgėsi ir saugojo brolį nuo aplinkinių akių, kol galiausiai išgirdo, kaip pro šalį einanti pora kviečia policiją.

Policiją pakvietė budrus praeivis

Vagišius užklupęs vaikinas, ėjęs su mergina, teisme pasakojo, kad naktį pamatė, kaip nuo kebabinės nubėgo jaunuolis. Priėjęs arčiau prie vagonėlio, per langelį pamatė, kad viduje kažkas juda. Tuomet paskambino policijos pareigūnams.

Pajutęs, kad svyla padai, žvalgas dėjo į kojas, viduje buvęs jo brolis dar bandė slėptis po vagonėlio stalu, tačiau jį sulaikė policijos pareigūnai.

Policininkai laukdami, kol atvyks prekybinio vagonėlio savininkai, netoliese pastebėjo šmirinėjantį vaikiną, kuris, juos pamatęs, paspartino žingsnį, bet ir jis buvo sulaikytas.

Pastarasis pareigūnams negalėjo paaiškinti, ką tokiu metu veikia įvykio vietoje. Paaiškėjo, kad sulaikytasis yra M.G., kuris vėliau prisipažino norėjęs su broliu E.G. apvogti prekybinį vagonėlį.

Praeivis rado ir kompotą bei dujų balioną

Sandėliuko savininkė rytą nuėjusi į rūsį pastebėjo akivaizdžias įsibrovimo žymes: buvo išlaužtos sandėliuko durys, o viduje nebebuvo anksčiau išvardintų daiktų. Moteris apie vagystę pranešė policijai.

Tą naktį vyras, važiavęs pro Vydūno gimnaziją, prie medžių pamatė pastatytą dujų balioną, 3 l talpos stiklainį kompoto. Apie rastus daiktus pranešė policijai.

Ikiteisminio tyrimo metu moteriai buvo grąžintas tik rankinis pjūklas, dažų flakonas, vienas slyvų kompoto stiklainis ir sugadintas tuščias 50 l talpos dujų balionas. Kadangi kiti daiktai nesugrąžinti, o ir kai kurie grąžintieji sugadinti, bei išlaužtos sandėliuko durys, ji pareiškė civilinį ieškinį dėl turtinės žalos atlyginimo.

Dvejus metus vakaros namuose

Policijos pareigūnai kebabinės savininkei apie vagystę pranešė dar tą pačią naktį. Atvykusi į vietą, ji pamatė išlaužtą vagonėlio lango uždarymo mechanizmą, tačiau iš patalpos niekas nebuvo pavogta. Dėl jai padarytos žalos taip pat pareiškė civilinį ieškinį.

Teismas nusprendė E.G. skirti 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę ją atidedant dvejiems metams, per kuriuos jis turės vakarais būti namuose.
Broliui M.G. laisvė atimta 2 metams su 2 metų atidėjimu, įpareigojant nuo 21 val. iki 6 val. būti namuose.
Vaikinai turės atlyginti apie 180 eurų žalą išplėštų patalpų savininkėms.
Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt