Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

apiplesimasTrys aštuntoje ir devintoje klasėse besimokantys jaunuoliai jau buvo teisti dėl vagysčių, jiems dar nebuvo išnykęs teismo skirtas laisvės apribojimas, tačiau jie nepasimokė ir tokiau rezgė nusikaltimus. Šįkart į teismą pakliuvo dėl vieno vyro grupinio apiplėšimo.

Dabar jiems paskirtos naujos auklėjamosios priemonės - teks 6 mėnesius būti namuose nuo 21 iki 6 valandos bei tęsti mokslą arba dirbti, taip pat tą pusmetį draudžiama be institucijų žinios keisti gyvenamąją vietą. Jeigu jie per 1 metus ir 3 mėnesius dar kartą nusižengs, jiems teks 8 mėnesius atsėdėti įkalinimo įstaigoje.

Nemielą gyvenimą vaikinai pasiklojo tada, kai vasario mėnesio vakarą Šilutės pirmosios gimnazijos stadione vienas iš jų kumščiu į galvą nokautavo praeivį K.J., o kiti du iš aukos striukės iškraustė daiktus: piniginę su 80 eurų, auksinį žiedą ir mobilųjį telefoną. Visi pavogti daiktai įvertinti 200 eurų.

Apiplėštas K.J. pasakojo, kad tą vakarą neblaivus ėjo link namų. Eidamas pro Šilutės pirmąją gimnaziją, staiga pajuto smūgį į galvą, po kurio nugriuvo ir prarado sąmonę. Atsigavęs neberado su savimi turėtų asmeninių daiktų.

Nukentėjęs vyras sakė, kad dėl patirtų sumušimų gydėsi ligoninėje ir kurį laiką buvo nedarbingas. Medicinos ekspertai pripažino, kad jam buvo sumušta galva, patinęs pakaušis bei lengvai sukrėstos smegenys.

Praėjus savaitei nuo užpuolimo K.J. iš policijos pareigūnų sužinojo, kad į policiją yra atnešta jo piniginė su dokumentais, banko kortele. Nuėjęs į komisariatą jis atsiėmė šiuos savo daiktus.

Teisme chuliganai atskleidė, kad pagrobtus pinigus - 80 eurų - pasidalino tarpusavyje, mobilųjį telefoną už 7 eurus užstatė lombarde, o už jį gautus pinigus taip pat pasidalijo.

Kur padėjo sumuštojo auksinį žiedą paaiškinti negalėjo, nes neva neprisiminė.

Tyrimas atskleidė, kad trijulė, slėpdama įkalčius, po kelių dienų paprašė pažįstamos G.L., kad ši nuneštų į policiją nukentėjusiojo piniginę su dokumentais, kortelėmis ir pasakytų, kad ją rado gatvėje.

V.R., L.B. ir G.M. pripažino savo kaltę, nuoširdžiai gailėjosi dėl padaryto nusikaltimo ir pripažino jiems iškeltus civilinius ieškinius. Todėl užpuolikams skirtos po 8 mėnesius laisvės atėmimo bausmės, jas atidedant 1 metams 3 mėnesiams.

Trijulei arba už juos atsakingiems tėvams teks sumokėti 140 eurų sumuštojo gydymo išlaidoms padengti ir 364 eurus už socialinio draudimo įmokas.

Teisėjos sprendimu, už vieną iš nepilnamečių atsakančiai mamai apribotas naudojimasis automobiliu iki tol, kol nebus įvykdyti civiliniai ieškiniai.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.