Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Itariamoji29 metų moteris kaltinama nužudžiusi savo sugyventinį. Mirusiojo brolis ir sesuo tikina, kad ji seniai žadėjo tai padaryti, jau buvo vyrą nuplikiusi karštu vandeniu, o šis moters vis pasigailėdavo. Nužudymo baudžiamoji byla nagrinėjama Klaipėdos apygardos teisme.

Tragedija Šilutėje nutiko šiemet rugsėjo pabaigoje, naktį į 25-ąją.Apie ketvirtą valandą ryto 29 metų Inga Proberkaitė į bendrabučio kambario kaimyną Algį Mauricą kreipėsi pagalbos: „Rimui blogai, padėk“. Tas, nuėjęs į poros kambarį, 47 metų Rimantą Baltutį užkėlė ant lovos ir iškvietė greitąją pagalbą. Medikams teliko konstatuoti vyro mirtį.

Kaimyno teigimu, nuo 23 iki 3-ios valandos iš jų kambario sklido triukšmas - pora barėsi, girdėjosi bildesiai. I.Proberkaitė jam atėjus sakiusi, kad R.Baltutis nugriuvo ir ėmė trūkčioti.

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad žmogus mirė dėl pakaušio lūžio.

R.Baltučio artimieji dėl netekties kaltina tik I.Proberkaitę ir apgailestauja, kad Rimantas buvo pernelyg atlaidus ir neišgujo jos iš savo namų.

Algirdas Baltutis teisme tikino, kad brolis dažnai jį kviesdavo į pagalbą, kai reikėdavo apsiginti nuo šios moters. „Ji seniai sakė: „Nužudysiu, man kalėjime bus geriau“. Pykdavo ant brolio, kad šis nuo jos slepia maistą, cigaretes, pinigus pas mane laikydavo. Ji glaudėsi pas Rimą bendrabutyje, už nieką nemokėjo, visokias kompanijas vesdavosi, kai jo nebūdavo, buvo pinigus nuo jo kortelės nuėmusi. Kai grįždavome po darbo, eidavome namo, brolis ne kartą sakė: „Einu į pragarą“. Pats mačiau, kaip Inga nei iš šio, nei iš to šoko Rimui į atlapus, tiesiog provokavo pakelti ranką.

Tokiais atvejais, ji kviesdavo policiją, brolį išveždavo neva dėl smurto artimoje aplinkoje, o ji porą dienų galėdavo karaliauti jo bute. Abu susipažino gal prieš dešimt metų dirbdami Šilutės baldų fabrike, bet ją iš ten greitai išmetė už girtavimą. Brolis ten dirbo iki mirties, bet ja niekaip negalėjo atsikratyti, gal ko bijojo“, - svarstė A.Baltutis.

Jis prisiminė atvejį, kai brolį sugyventinė buvo nuplikiusi karštu vandeniu. Tuomet pats jį į ligoninę nuvežė, bet brolis daktarams prašė nieko nesakyti, esą pats netyčia apsipylė. Esą ir subadytas peiliu ne kartą buvo - matėsi žymės ant šlaunies ir nugaros.

Artimieji taip pat pasakojo, neva I.Proberkaitė pastaraisiais metais du kartus laukėsi kūdikio, bet paskui pilvas staiga dingdavo. Jie svarstė, gal tuos vaikus ji ligoninėje palikdavo, gal svetimi juos įvaikino. Esą ir brolis ne kartą prasitarė, kad Inga jam neištikima.

Jie nesupranta, kodėl brolis šitiek metų kentėjo, nors puikiai suprato, kad Ingai tereikia stogo virš galvos ir pinigų alkoholiui. Ji jokio būsto neturėjo jau daug metų niekur nedirbo.

I.Proberkaitė tikina, kad vyras ją skriausdavo, ne kartą sumušė.

Iš tikrųjų, trys smurto artimoje aplinkoje atvejai yra užregistruoti policijoje, R.Baltutis už tai du kartus buvo nuteistas.

Mirusiojo motina teisme dalyvauti negali - po tragedijos jai labai pablogėjo sveikata. Moteris teismui pateikė 31 tūkst. eurų turtinės ir neturtinės žalos ieškinį.

Šešis kartus jau teista I.Proberkaitė dienas leidžia už grotų.