Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

KanapesĮ Degučių kaimą gyventi atvykusiam suomiui dalį gyvenamojo namo išnuomavęs degutiškis nė neįsivaizdavo, kad jo valdose užsienietis užsiims įstatymu draudžiama veikla - augins į narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą įtrauktas kanapes.

Suomis iš savos šalies atsivežtomis kanapių sėklomis užsodino degutiškio šiltnamį ir kelis vazonus.

Iki tol nei savo, nei svečioje šalyje neteistas vyriškis Šilutės apylinkės teisme buvo teisiamas dėl neteisėto kanapių auginimo ir laikymo. Už šiuos nusikaltimus, jei asmuo neturėjo tikslo platinti narkotines medžiagas, jis gali būti baudžiamas bauda, areštu arba laisvės atėmimu nuo 2 iki 5 metų.

Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja suomiui Teemu O.K. paskyrė 13 MGL (489,84 Eur) baudą.

Praėjusių metų gegužės mėnesį Suomijos pilietis Teemu O.K. iš degutiškio išsinuomojo namą. Nuomininkas vienas gyveno pirmajame namo aukšte, jam buvo leista naudotis visa aplink namą esančia teritorija ir šiltnamiu.

Atvykdamas į Lietuvą suomis metalinėse dėžutėse atsivežė Lietuvoje draudžiamų auginti augalų - kanapių - sėklų. Apsistojęs nuomojamame būste, visas atsivežtas sėklas pasėjo į vazonus. Vyras neatsimena, nei kiek sėklų turėjo, nei kiek vazonų užsodino. Anot svetimšalio, visos sėklos kuo puikiausiai sudygo.

Vazonuose paaugusias kanapes rūpestingas daržininkas atšilus orui, birželio antroje pusėje, pasodino į šiltnamį.

Ilgainiui po apylinkę pradėjo sklisti gandai, kad kaime apsigyvenęs užsienietis augina kanapes. Teisme liudijęs Ž.V. pasakojo, kad žmonės ėmė šnekėti, jog Degučių suomis augina „žolę“. Apie įtarimus pranešė policijai. Su suomiu nebendraujantis ir jo nepažįstantis liudininkas negirdėjo, kad atvykėlis pardavinėtų „žolę“.

Rugpjūčio pabaigoje suomis sulaukė svečių - patikrinti įtarimų apie kanapių auginimą pas jį į namus atvyko policijos pareigūnai. Policininkai pasakė, jog turi informacijos, kad jis augina kanapes. Angliškai kalbantis Teemu O.K. to neneigė ir pats nuvedė pareigūnus į šiltnamį, parodė kanapes. Jis aiškino, kad kanapes augina sau, niekam jų neduoda ir jomis neprekiauja.

Apžiūrėję sodybą, pareigūnai šiltnamyje rado 9 kanapių kerus, augančius žemėje, bei 7 didesnius ir mažesnius vazonus su kanapėmis. Suomis dalį sudžiovintų kanapių (841,50 gramų) laikė gyvenamajame name.

Policija paėmė visas šiltnamyje buvusias kanapes ir paaiškino, kad pagal Lietuvos įstatymus auginti kanapes yra draudžiama. Užsienietis prisipažino, kad buvo girdėjęs užuominų apie šį draudimą.

Prieš Šilutės rajono apylinkės teismą stojęs vyras teisėjai aiškino, kad kanapių norėjo užsiauginti žiemai - medicininėms reikmėms. Pasak vyriškio, jis kanapes vartojo pats, kad geriau miegotų, nes serga depresija ir blogai miega. Teisiamasis gynėsi manęs, kad pasodino tas kanapes, kurias leidžiama auginti, tai yra, pluoštines.

Teemu O.K. namuose rastos narkotinės medžiagos ir stiklinis indas „bongas“ konfiskuotas ir sunaikintas.

Teisėja Teemu O.K. paskyrė 13 MGL (489,84 Eur) baudą.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.