Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija skelbia, kada bus vykdomi didžiausi vasaros reidai

Image - Policija skelbia, kada bus vykdomi didžiausi vasaros reidai

Siekdami gerinti eismo saugumą ir mažinti avaringumą šalies keliuose, organizuoti efektyvią teisės pažeidimų prevenciją, Lietuvos kelių policijos tarnyba ir apskričių vyriausieji policijos komisariatai šią vasarą visoje šalyje organizuoja ir vykdo

Ketvirtadienis, 18 Liepa Komentarai (0)

Sukčiai prisistato ir FNTT tyrėjais

Image - Sukčiai prisistato ir FNTT tyrėjais

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ragina gyventojus būti budrius ir jokiomis aplinkybėmis neatskleisti savo ar įmonės banko sąskaitos duomenų, kitos svarbios asmeninės informacijos

Antradienis, 16 Liepa Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės rajone rastas sprogmuo

Image - Šilutės rajone rastas sprogmuo

Šiandien 16.02 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės raj., Kintų sen., Šyšgirių k., laukuose, atliekant kasimo darbus ekskavatorius užvažiavo ant

Trečiadienis, 21 Rugpjūtis Komentarai (0)

Šilutės rajone atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir tvartas

Image - Šilutės rajone atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir tvartas

  Šiandien 1 val. 39 min. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie

Penktadienis, 16 Rugpjūtis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

Image - Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

  Tyrimai rodo, kad vis mažiau Lietuvos žmonių kasdien išsiverčia be automobilio, nevairuojančių mūsų šalies gyventojų per trejus metus gerokai sumažėjo. Naujausiais duomenimis, mūsų šalyje prie automobilio vairo nesėda 28 proc.

Pirmadienis, 5 Rugpjūtis Komentarai (0)

Prevencinės priemonės metu - baudos neatsakingiems vairuotojams

Image - Prevencinės priemonės metu - baudos neatsakingiems  vairuotojams

  Vasarai įsibėgėjus vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės (KET), jie vairuoja pagal taisyklę „Mano mašina - mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimus, Tauragės AVPK Šilutės r. policijos komisariato

Trečiadienis, 24 Liepa Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

Image - Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

  Ketvirtadienį Kuršių mariose iš oro buvo pastebėtas objektas, kuris panašus į žmogaus kūną. Ugniagesiai šiuo metu vykdo paiešką, įtariama, kad tai nuskendusio kurėno

Ketvirtadienis, 4 Liepa Komentarai (0)

KiauleNiekur nedirbanti K.K. uošvio sodyboje prasimanė skanesnio pašaro gyvuliams - ėmė gaminti naminę, kad nuo jos likusiais žlaugtais („broga“) galėtų šerti kiaules. Taip lepino savo augintines iki tol, kol ją kažkas paskundė policijos pareigūnams.

Moteris buvo teisiama už tai, kad turėjo visus reikalingus aparatus naminei degtinei gaminti ir apie 15 litrų vartojimui paruoštos naminės.

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai spalio mėnesį gavo anoniminį pranešimą apie Žemaičių Naumiesčio Pauparių kaimo sodyboje veikiantį naminukės fabrikėlį. Atvykę patikrinti, ar tikrai sodyboje verdama naminė, bevaikščiodami po kiemą pastebėjo prie ūkinio pastato priestato styrantį elektros laidą.

Pažvelgę pro neužrakintas priestato duris pareigūnai pamatė naminės degtinės virimo aparatą.

Negana to, policininkai sodybos vasaros virtuvės palėpėje rado kelis plastikinius indus, kuriuose buvo 14,5 l skaidraus bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

Nelegalia veikla užsiimanti moteris atvykusiems pareigūnams pripažino kaltinimus ir papasakojo, kad 2014 metais ji su šeima persikraustė į uošvio J.K. paliktą jiems sodybą. Kadangi auginamas kiaules šerti perkamais miltais buvo brangu, todėl 2015 metų kovą sukonstravo naminės degtinės aparatą, kad galėtų pasigaminti kiaulėms „brogos“.

Aparatas stovėjo malkinėje. Moteris teigė, kad juo naudodavosi maždaug kartą per du mėnesius, naminę degtinę sunaudodavo savo reikmėms, o likusiais žlaugtais šerdavo kiaules. Pagamintos naminės ji esą niekam nepardavinėjo, ją laikydavo vasaros virtuvės palėpėje, o kai reikdavo, iš ten ir pasiimdavo.

Moters vyras gynėsi nežinojęs, jog žmona K.K. turi pasigaminusi aparatus naminei degtinei gaminti. Vyro teigimu, žmona šeimininkauja namuose ir prižiūri visą ūkį, vaikus ir gyvulius.

Tyrėjai nustatė, kad sodyboje rastas skystis yra naminė degtinė, kurios stiprumas siekia apie 50 laipsnių.
Žemaičių Naumiesčio seniūnas apie kaltinamąją pateikė charakteristiką, kurioje teigė, kad K.K. yra ramaus, nekonfliktiško būdo, darbšti, rūpinasi šeima, vaikais, nepiktnaudžiauja alkoholiu.

Į visa tai atsižvelgusi teisėja skyrė 6 mėnesių viešųjų darbų bausmę ir įpareigojo moterį per šį laikotarpį neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Be to, policijos pareigūnai konfiskavo ir sunaikino visą moters turėtą nelegalią įrangą: statinę - šaldytuvą, gyvatuką - šaldytuvą, 2 vamzdžius, statinę raugui laikyti bei 6 indus su namine degtine.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt