Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

KiauleNiekur nedirbanti K.K. uošvio sodyboje prasimanė skanesnio pašaro gyvuliams - ėmė gaminti naminę, kad nuo jos likusiais žlaugtais („broga“) galėtų šerti kiaules. Taip lepino savo augintines iki tol, kol ją kažkas paskundė policijos pareigūnams.

Moteris buvo teisiama už tai, kad turėjo visus reikalingus aparatus naminei degtinei gaminti ir apie 15 litrų vartojimui paruoštos naminės.

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai spalio mėnesį gavo anoniminį pranešimą apie Žemaičių Naumiesčio Pauparių kaimo sodyboje veikiantį naminukės fabrikėlį. Atvykę patikrinti, ar tikrai sodyboje verdama naminė, bevaikščiodami po kiemą pastebėjo prie ūkinio pastato priestato styrantį elektros laidą.

Pažvelgę pro neužrakintas priestato duris pareigūnai pamatė naminės degtinės virimo aparatą.

Negana to, policininkai sodybos vasaros virtuvės palėpėje rado kelis plastikinius indus, kuriuose buvo 14,5 l skaidraus bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

Nelegalia veikla užsiimanti moteris atvykusiems pareigūnams pripažino kaltinimus ir papasakojo, kad 2014 metais ji su šeima persikraustė į uošvio J.K. paliktą jiems sodybą. Kadangi auginamas kiaules šerti perkamais miltais buvo brangu, todėl 2015 metų kovą sukonstravo naminės degtinės aparatą, kad galėtų pasigaminti kiaulėms „brogos“.

Aparatas stovėjo malkinėje. Moteris teigė, kad juo naudodavosi maždaug kartą per du mėnesius, naminę degtinę sunaudodavo savo reikmėms, o likusiais žlaugtais šerdavo kiaules. Pagamintos naminės ji esą niekam nepardavinėjo, ją laikydavo vasaros virtuvės palėpėje, o kai reikdavo, iš ten ir pasiimdavo.

Moters vyras gynėsi nežinojęs, jog žmona K.K. turi pasigaminusi aparatus naminei degtinei gaminti. Vyro teigimu, žmona šeimininkauja namuose ir prižiūri visą ūkį, vaikus ir gyvulius.

Tyrėjai nustatė, kad sodyboje rastas skystis yra naminė degtinė, kurios stiprumas siekia apie 50 laipsnių.
Žemaičių Naumiesčio seniūnas apie kaltinamąją pateikė charakteristiką, kurioje teigė, kad K.K. yra ramaus, nekonfliktiško būdo, darbšti, rūpinasi šeima, vaikais, nepiktnaudžiauja alkoholiu.

Į visa tai atsižvelgusi teisėja skyrė 6 mėnesių viešųjų darbų bausmę ir įpareigojo moterį per šį laikotarpį neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Be to, policijos pareigūnai konfiskavo ir sunaikino visą moters turėtą nelegalią įrangą: statinę - šaldytuvą, gyvatuką - šaldytuvą, 2 vamzdžius, statinę raugui laikyti bei 6 indus su namine degtine.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.