Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

smurtasD.N. prieš porą metų buvo teistas už viešosios tvarkos pažeidimą bei nubaustas pinigine bauda, kurią susimokėjo. Tačiau šis vedęs ir dirbantis vyras įžūliu elgesiu vėl pažeidė įstatymą.

Šįkart prieš Šilutės rajono teismo apylinkės teisėją teko atsakyti už Valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimą ir pasipriešinimą prieš jį.  

Praėjusių metų lapkričio naktį, apie 3 val., Šilutės policijos pareigūnai gavo moters iškvietimą dėl smurtaujančio vyro. Ji skundėsi, kad neblaivus vyras rėkauja, stumdosi, grasina.

Mušeika jo raminti atvykusius pareigūnus pasitiko ne itin taikiai - paleido keiksmų laviną, vijo juos lauk, eidamas tyčia kelis kartus petimi kliudė pareigūną ir kelis kartus įrėmęs rankas į krūtinę ir pečius stumdė abu patrulius, kurie aiškinosi smurto artimoje aplinkoje aplinkybes.

Policininkams bandant nuo savęs atstumti agresyvų D.N., šis tvojo jiems per rankas bei tampė už tarnybinių uniformų.

Kadangi vyriškis į perspėjimus nusiraminti nereagavo, elgėsi vis agresyviau, todėl buvo iškviesta pagalba - tyrėja ir dar vienas patrulis.

Įniršio pagautas smurtautojas nuėjo į virtuvę, išsiėmė iš stalčiaus virtuvinį peilį, ir rodė jį pareigūnams, šaukdamas: „Išsigandote, mentai!“.

Tačiau po to peilį įmetė į stalčių. Negana to, vyras iš virtuvės pačiupo keptuvę ir jau ruošėsi ja trinktelti pareigūnui per galvą. Bet policininkai neapsikentė tokios nepagarbos ir keptuve ginkluotą vyrą „nokautavo“ panaudodami elektros impulsinį prietaisą.

Vyriškis nukrito ant žemės, jam buvo uždėti antrankiai ir jis pristatytas į Šilutės r. policijos komisariatą.

D.N. kaltinamas užgauliais žodžiais pažeminęs ir veiksmais pasipriešinęs policijos pareigūnams, einantiems jiems skirtas pareigas.

Teisiamasis pripažino savo kaltę ir teisme papasakojo, kad tą naktį pykosi su žmona. Vyras neslėpė, kad buvo apsvaigęs nuo alkoholio (patikrinimo metu alkotesteris parodė 2,03 prom.), ir prisimena, kad labai susinervino, kai žmona iškvietė policijos pareigūnus.

Jo pasakojimu, dėl apsvaigimo ir susinervinimo nebežinojo ką darąs. Nuoširdžiai gailisi dėl padarytų nusikaltimų, atsiprašė pareigūnų ir atlygino 200 eurų žalą patruliui. Pareigūnai jam atleido, jie susitaikė.

Už abu tyčinius nesunkius nusikaltimus D.N. teks sumokėti 50 MGL (1883 Eur) baudą. Be to, iš jo namų pareigūnai paėmė ir į komisariatą išsivežė prieš juos bandytą panaudoti „ginklą“ - keptuvę. Deja, ji kaip įkaltis bus sunaikinta.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.