Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Miškininkai stiprina apsaugą nuo gaisrų ir ragina su ugnimi elgtis atsakingai

Image - Miškininkai stiprina apsaugą nuo gaisrų ir ragina su ugnimi elgtis atsakingai

  Didžiojoje Lietuvos dalyje įsivyravus IV klasės miškų gaisringumui ir besitęsiant sausiems orams, VĮ Valstybinių miškų urėdija stiprina miško apsaugą nuo gaisrų. Įmonė kartu su kitomis institucijomis organizuoja reidus, skirtus gaisrų

Pirmadienis, 22 Balandis Komentarai (0)

Alkoblokas automobilyje - jau labai artima ateitis

Image - Alkoblokas automobilyje -  jau labai artima ateitis

LR Seimas neseniai priėmė Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, pagal kurias jau nuo kitų metų pradžios vairavę išgėrę, bet nuobaudos laiką sutrumpinti norintys vairuotojai privalės automobiliuose įsirengti antialkoholinius variklio

Pirmadienis, 8 Balandis Komentarai (0)

Įvykiai

Jauna vairuotoja nuo šiol galės švęsti antrą gimtadienį, jos „Opel“ visiškai sudegė

Image - Jauna vairuotoja nuo šiol galės švęsti antrą gimtadienį, jos „Opel“ visiškai sudegė

Jauna vairuotoja šeštadienio rytą netoli Šilutės vos išvengė baisios žūties. Tik laimingai susiklosčius aplinkybėms ji sugebėjo išlipti iš avariją patyrusio automobilio ir nuo šiol galės švęsti antrą gimtadienį. Tuo tarpu

Šeštadienis, 27 Balandis Komentarai (0)

Traksėdžiuose rasta Antrojo pasaulinio karo laikų bomba

Image - Traksėdžiuose rasta Antrojo pasaulinio karo laikų bomba

  Ketvirtadienį Traksėdžiuose, Respublikos gatvėje, žmogus tvarkydamasis ūkyje, pastebėjo iš žemės išlindusį daiktą. Smalsumo vedinas jį pakrapštė ir iš žemės išlindo Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmuo. Atvykę išminuotojai įvertino, kad tai

Penktadienis, 19 Balandis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Valdžia spaus į rėmus vairuotojų gyvenimą: vieni pritaria, kiti ne

Image - Valdžia spaus į rėmus  vairuotojų gyvenimą:  vieni pritaria, kiti ne

  Balandžio pabaigoje paskelbtas Vidaus reikalų ministro sumanymas keisti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą sukėlė nemenką atgarsį visuomenėje, kai kurie vairuotojai tokį sumanymą net pavadino tikra revoliucija. Ministerija teigia, kad naujovėmis

Penktadienis, 17 Gegužė Komentarai (0)

Artėjant jauno vaikino gimtadieniui – išbandymas kelyje: po kaktomušos išvežtas į ligoninę

Image - Artėjant jauno vaikino gimtadieniui – išbandymas kelyje: po kaktomušos išvežtas į ligoninę

  Trečiadienio vakarą jaunam vairuotojui vakaras vos nesibaigė tragedija. Šilutės rajone įvyko avariją, po kurios birželį 19-ąjį gimtadienį švęsti besiruošiantis jaunas vaikinas buvo išvežtas į

Ketvirtadienis, 16 Gegužė Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Balčių šeimos prakeiksmas: per Kalėdas sprogus namui, apsigyveno tvarte, o per Velykas sudegė ir jis

Image - Balčių šeimos prakeiksmas: per Kalėdas sprogus namui, apsigyveno tvarte, o per Velykas sudegė ir jis

  Šilutės rajone gyvenančius žmones tarsi siaubo kine persekioja ugninės nelaimės. Baisiausia, kad naujasis gaisras, nutikęs per šias Velykas, nusinešė ir

Antradienis, 23 Balandis Komentarai (0)

Šilutės rajone – šuns gelbėjimo operacija: vienas būste paliktas gyvūnas duso nuo dūmų

Image - Šilutės rajone – šuns gelbėjimo operacija: vienas būste paliktas gyvūnas duso nuo dūmų

Sekmadienio vakarą kilo gaisras Saugų kaime (Šilutės r.) esančiame nedideliame, iš kelių butų susidedančiame daugiabutyje. Šeimininkai, išvykdami iš būsto, paliko ne visiškai užgesusią krosnį, po namus ėmė plūsti

Sekmadienis, 21 Balandis Komentarai (0)

policija uniformaPraėjusių metų veiklos rezultatus pristatę Šilutės r. policijos komisariato vadovai akcentavo nusikalstamumo prevencijos svarbą.

Pareigūnai buvo parengę ilgalaikį priemonių planą pagal prevencinę priemonę „Saugią aplinką kurkime kartu“. Per metus aplankė visas 11 seniūnijų, 17 kartų susitiko su bendruomenių gyventojais, aptarė vietos kriminogeninės problemas, susitiko su seniūnaičiais, kvietė žmones įsitraukti į saugios kaimynystės programą.

Ataskaitoje kalbėta ir apie mokyklose vykdomą prevencinį darbą, budėjimą viešuose renginiuose bei policijos rėmėjų pagalbą.

Padeda Savivaldybė

Šiuo metu mieste ir rajone jau įkurtos 7 „Saugios kaimynystės“ grupės. Jų gyventojai glaudžiai bendradarbiauja su apylinkės inspektoriais.

10 atokiai gyvenančių Šilutės rajono gyventojų yra aprūpinti 1 mygtuko aparatais, kuriais gali išsikviesti specialiąsias tarnybas.

Policijos departamentas ir UAB „Omnitel“, vykdydami 2009 metais sudarytą paramos sutartį dėl bendros prevencinės priemonės „Būk saugus su mobiliu“, policijos pareigūnai aprūpino 49 rajono atokių sodybų gyventojus specialiais mobiliojo ryšio aparatais.

Vykdant prevencinį gyventojų daiktų žymėjimą, gyventojai skatinami policijos komisariate pasižymėti specialiais ženklais vertingus daiktus: nešiojamuosius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, dviračius. Dėl ženklinimo kreipėsi 129 asmenys.

Bendradarbiaujant su rajono Savivaldybe, tęsiama prevencinė programa „Teisės pažeidimų prevencija - visuomenės saugumo užtikrinimo garantas“, kurios vykdymui Savivaldybė skyrė 55 000 litų.

Nuolat apie vykdomas prevencines priemones, rezultatus, išaiškintus nusikaltimus, apie apsisaugojimo nuo nusikalstamų veikų būdus visuomenė informuojama per žiniasklaidos šaltinius, informacija viešinama Šilutės r. PK bei PD internetiniuose tinklapiuose.

Yra skelbiami anoniminiai pasitikėjimo telefonai (8 441) 61224, (8 441) 61210), kuriais galima pranešti apie daromus teisės pažeidimus, suteikti policijos pareigūnams naudingos informacijos.

Padeda policijos rėmėjai ir šauliai

Viešosios policijos skyriaus pareigūnai 17 kartų masiniuose renginiuose palaikė viešąją tvarką bei užtikrino visuomeninę rimtį.

Šilutės policijai užtikrinti viešąją tvarką, dalyvaujant įvairiose tikslinėse prevencinėse priemonėse, masiniuose renginiuose padeda 77 policijos rėmėjai ir 7 Lietuvos šaulių sąjungos nariai. Vykdyti nepilnamečių nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevenciją padeda 8 jaunieji policijos rėmėjai.

Pareigūnai lankosi mokyklose

Kelių policijos ir Patrulių būrio pareigūnai, teikdami metodinę medžiagą bei aiškindami Kelių eismo taisykles, 15 kartų lankėsi rajono mokyklose, pravedė paskaitas moksleiviams saugaus eismo temomis, dalino atšvaitus, lankstinukus, teisėjavo rajone vykusiose „Saugaus rato“ ir „Šviesoforo“ varžybose, padėjo moksleiviams šioms varžyboms ruoštis.

Prevencijos poskyrio pareigūnai 60 kartų lankėsi rajono mokyklų tėvų susirinkimuose, mokyklų renginiuose, pravedė 120 paskaitų nusikalstamumo, sveikos gyvensenos, narkomanijos prevencijos temomis. Moksleiviams buvo pasakojama apie elgesį gatvėje, važiavimą dviračiu, patarta, kaip bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Kartu su seniūnijų socialinio darbo organizatoriais, mokyklų pedagogais prevenciškai lankytasi rizikos grupės šeimose, bendrauta su vaikais, teikta socialinė pagalba.

Silutes naujienu LOGO copy

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt