Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

Image - Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai

Trečiadienis, 27 Vasaris Komentarai (0)

Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 13 d. apie 17.20 val.

Penktadienis, 22 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

Image - Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

  Tauragės apskrities policijos komisariatas informuoja, kad Kovo 11-osios vakare Šilutėje, V. Kudirkos g. esančio namo laiptinėje rastas 78 metų nebegyvas vyras su šautine žaizda

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

Image - Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

  Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

Image - Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

  Antradienio rytą Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai policijos pareigūnų automobilį taranavo kita mašina. Tris eismo įvykio dalyvius medikai išvežė

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Image - Keliuose – laukinių gyvūnų testas

  Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, - sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins

Antradienis, 5 kovas Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Image - Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Šilutės policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, kuomet ant geležinkelio bėgių buvo rastas sumaitotas vyro kūnas. Apie gulintį žmogų policijai pranešė traukinio

Šeštadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

policija uniformaPraėjusių metų veiklos rezultatus pristatę Šilutės r. policijos komisariato vadovai akcentavo nusikalstamumo prevencijos svarbą.

Pareigūnai buvo parengę ilgalaikį priemonių planą pagal prevencinę priemonę „Saugią aplinką kurkime kartu“. Per metus aplankė visas 11 seniūnijų, 17 kartų susitiko su bendruomenių gyventojais, aptarė vietos kriminogeninės problemas, susitiko su seniūnaičiais, kvietė žmones įsitraukti į saugios kaimynystės programą.

Ataskaitoje kalbėta ir apie mokyklose vykdomą prevencinį darbą, budėjimą viešuose renginiuose bei policijos rėmėjų pagalbą.

Padeda Savivaldybė

Šiuo metu mieste ir rajone jau įkurtos 7 „Saugios kaimynystės“ grupės. Jų gyventojai glaudžiai bendradarbiauja su apylinkės inspektoriais.

10 atokiai gyvenančių Šilutės rajono gyventojų yra aprūpinti 1 mygtuko aparatais, kuriais gali išsikviesti specialiąsias tarnybas.

Policijos departamentas ir UAB „Omnitel“, vykdydami 2009 metais sudarytą paramos sutartį dėl bendros prevencinės priemonės „Būk saugus su mobiliu“, policijos pareigūnai aprūpino 49 rajono atokių sodybų gyventojus specialiais mobiliojo ryšio aparatais.

Vykdant prevencinį gyventojų daiktų žymėjimą, gyventojai skatinami policijos komisariate pasižymėti specialiais ženklais vertingus daiktus: nešiojamuosius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, dviračius. Dėl ženklinimo kreipėsi 129 asmenys.

Bendradarbiaujant su rajono Savivaldybe, tęsiama prevencinė programa „Teisės pažeidimų prevencija - visuomenės saugumo užtikrinimo garantas“, kurios vykdymui Savivaldybė skyrė 55 000 litų.

Nuolat apie vykdomas prevencines priemones, rezultatus, išaiškintus nusikaltimus, apie apsisaugojimo nuo nusikalstamų veikų būdus visuomenė informuojama per žiniasklaidos šaltinius, informacija viešinama Šilutės r. PK bei PD internetiniuose tinklapiuose.

Yra skelbiami anoniminiai pasitikėjimo telefonai (8 441) 61224, (8 441) 61210), kuriais galima pranešti apie daromus teisės pažeidimus, suteikti policijos pareigūnams naudingos informacijos.

Padeda policijos rėmėjai ir šauliai

Viešosios policijos skyriaus pareigūnai 17 kartų masiniuose renginiuose palaikė viešąją tvarką bei užtikrino visuomeninę rimtį.

Šilutės policijai užtikrinti viešąją tvarką, dalyvaujant įvairiose tikslinėse prevencinėse priemonėse, masiniuose renginiuose padeda 77 policijos rėmėjai ir 7 Lietuvos šaulių sąjungos nariai. Vykdyti nepilnamečių nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevenciją padeda 8 jaunieji policijos rėmėjai.

Pareigūnai lankosi mokyklose

Kelių policijos ir Patrulių būrio pareigūnai, teikdami metodinę medžiagą bei aiškindami Kelių eismo taisykles, 15 kartų lankėsi rajono mokyklose, pravedė paskaitas moksleiviams saugaus eismo temomis, dalino atšvaitus, lankstinukus, teisėjavo rajone vykusiose „Saugaus rato“ ir „Šviesoforo“ varžybose, padėjo moksleiviams šioms varžyboms ruoštis.

Prevencijos poskyrio pareigūnai 60 kartų lankėsi rajono mokyklų tėvų susirinkimuose, mokyklų renginiuose, pravedė 120 paskaitų nusikalstamumo, sveikos gyvensenos, narkomanijos prevencijos temomis. Moksleiviams buvo pasakojama apie elgesį gatvėje, važiavimą dviračiu, patarta, kaip bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Kartu su seniūnijų socialinio darbo organizatoriais, mokyklų pedagogais prevenciškai lankytasi rizikos grupės šeimose, bendrauta su vaikais, teikta socialinė pagalba.

Silutes naujienu LOGO copy

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt