Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Žuvų ištekliams atkurti – daugiau kaip 2,5 mln. eurų

Image - Žuvų ištekliams atkurti – daugiau kaip 2,5 mln. eurų

  Šiemet žuvų ištekliams valstybiniuose vandens telkiniuose atkurti ir apsaugoti numatyta 2,51 mln.

Ketvirtadienis, 14 kovas Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Kandidatų į merus debatai Šilutėje: vaikiški klausimai ir atsakymai „ne į temą“

Image - Kandidatų į merus debatai Šilutėje: vaikiški klausimai ir atsakymai „ne į temą“

Šeštadienio rytą tikrąja to žodžio prasme „prasiautę“ pro Šilutės turgavietės prekeivius ir pirkėjus, popietę kandidatai į Šilutės savivaldybės mero postą rinkosi Vydūno gimnazijoje, kur buvo surengti jų priešrinkiminiai debatai. Deja,

Ketvirtadienis, 28 Vasaris Komentarai (0)

Problema

Buvusio vyro persekiojama šilutiškė priversta gyventi baimėje

Image - Buvusio vyro persekiojama  šilutiškė priversta gyventi baimėje

Prieš savaitę publicistikos laidoje „Prieš srovę“ buvo parodyta nelaimingai pasibaigusios meilės istorija iš Šilutės. „Žmogaus gyvenimą pakeičia meilė - ji išaugina sparnus, gražiausiomis spalvomis nudažo svajones. Tačiau kodėl svaigi meilė

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Rezultatai Šilutėje: rinkimų kovą laimėjo V. Laurinaitis

Image - Rezultatai Šilutėje: rinkimų kovą laimėjo V. Laurinaitis

  Šiandien dėl mero posto Šilutės rajono savivaldybėje kovojo dabartinis vadovas, antros kadencijos siekiantis Vytautas Laurinaitis (partija Tvarka ir teisingumas) ir Tarybos narė, opozicijos lyderė Sandra Tamašauskienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (5)

Seniūnijose

Kovo 8-ąją minėjo saugiškiai ir švėkšniškiai

Image - Kovo 8-ąją minėjo saugiškiai ir švėkšniškiai

  Idėja minėti Tarptautinę moters dieną pirmą kartą kilo 20 a. sandūroje Šiaurės Amerikoje ir Europoje, kai sparti industrializacija ir ekonominė plėtra kėlė masinius protestus prieš sunkias darbo sąlygas. Tad tai

Trečiadienis, 13 kovas Komentarai (0)

Giedrikas Kastytis  3 - CopySpecialiųjų tyrimų tarnyba (STT) penktadienį išplatino pranešimą, kad dėl įtarimų kyšininkavimu balandžio 13 dieną apklaustas Šilutės ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjas.

Nurodymo nušalinti 59 metų gydytoją kardiologą Kastytį Giedriką nuo pareigų tyrėjai Šilutės ligoninės vadovams nedavė, tad medikas dirba toliau.
Kratos metu rasti pinigai

Galimai reikalavo kyšio ir jį priėmė vykdant tarnybos įgaliojimus - taip skamba STT pareikšti įtarimai K.Giedrikui.

Balandžio 13-ąją Šilutės ligoninėje pasirodę STT Klaipėdos padalinio pareigūnai apklausė K.Giedriką ir atliko kratą jo darbo kabinete. Medikui pareikšti įtarimai dėl to, kad jis, kaip valstybės tarnautojui prilygintas asmuo, iš vieno Šilutės ligoninės konsultacinės poliklinikos paciento galimai reikalavo ir per kelis kartus paėmė kyšį už teisėtą veikimą vykdant įgaliojimus.

Kratos metu K.Giedriko darbo kabinete rasti ir paimti galimai kaip kyšis iš vieno paciento neteisėtai gauti pinigai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamos veikos.

STT Klaipėdos skyriaus atstovai komentuoja tik tiek, kad kyšio K.Giedrikas galimai reikalavo už medicininę pažymą, kurią pacientas turėjo pateikti neįgalumą nustatančiai komisijai.

Iš pradžių žmogus medikui siūlė už paslaugą 20 eurų, bet tokios sumos turbūt neužteko. Tada pacientas K.Giedrikui esą įteikęs 100 eurų už tai, kad gydytojas parašytų reikiamą pažymą.

Nurodymo nušalinti nuo darbo nebuvo

Šilutės ligoninės vadovybė supažindinta su K.Giedrikui pareikštais STT įtarimais, bet tyrimo eiga jiems nekomentuojama. Įstaigos vadovas Darius Steponkus „Šilutės naujienoms“ sakė, jog tyrėjai nenurodė, kad K.Giedrikas nebegali toliau dirbti, todėl jis nuo darbo nenušalintas.

„STT mums neteikia jokių duomenų apie tyrimo eigą. Kai bus priimtas koks nors sprendimas, tada ir spręsime, ar gydytojas gali toliau dirbti. Dabar belieka tik laukti“, - sakė D.Steponkus.

Klausiamas kaip būtų, jei tyrėjai nuorodytų nušalinti K.Giedriką nuo darbo, vyriausiasis gydytojas atsakė tik tiek, kad nepakeičiamų nėra - būtų ieškoma kito gydytojo.

Interneto erdvėje pasirodžius informacijai apie įtarimus kyšininkavimu, pastarosiomis dienomis šilutiškiai ūžia rašydami piktus komentarus apie medikų reikalaujamą atlygį. Bet vienas kitas skaitytojas rašo, kad puikias gydymo paslaugas gavo ir tada, kai niekam nedavė jokių kyšių.

Vyriausiasis gydytojas D.Steponkus, televizijos žinioms komentuodamas situaciją, sakė dabar girdintis visokių kalbų, bet iki šiol jokių signalų apie pinigų reikalavimą iš Vidaus ligų skyriaus pacientų nėra girdėjęs.

Susiję straipsniai

Daugiau šio autoriaus straipsnių...

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt