Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

Image - Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

  Trys - keturi kaukėti asmenys įsiveržė į namą Žalgirių kaime, sumušė 73 metų šeimininką ir grasindami peiliu, reikalavo pinigų bei juvelyrinių

Trečiadienis, 11 Gruodis Komentarai (0)

Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

Image - Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

  Gruodžio 7 d. apie 16.15 val. Šilutės rajone, policijos pareigūnai patikrinimui susistabdė automobilį, kurį vairavo vyras, gim. 1996 m. Patikrinimo metu pareigūnams įtarimų sukėlė vaikino elgesys, todėl nuspręsta patikrinti automobilio

Pirmadienis, 9 Gruodis Komentarai (3)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

avarija mago masinaPraėjusių metų gruodį spaudos puslapiuose mirgėjo žinia, kad prie Šilutės į avariją pateko mikroautobusu važiavęs iliuzionistas Arvydas Gaičiūnas su tėvais.

Šių metų vasario pradžioje iškėlus baudžiamąją bylą į teisiamųjų suolą sėdo į mago mikroautobusą atsitrenkęs vilkiko vairuotojas D.P. Šilutės rajono apylinkės teismas neseniai jam skyrė piniginę baudą.

Avarija įvyko gruodžio 9-ąją apie 14 val. mago šeimai važiuojant Šilutės aplinkkeliu Klaipėdos link. Netikėtai iš šalutinio kelio išvažiavo 36 metų vyriškio vairuojamas „MAN“ sunkvežimis ir rėžėsi į pagrindiniu keliu važiuojančio mikroautobuso „Ford Transit“ šoną. Mikroautobusą vairavo A.Gaičiūno 72-ejų metų tėvas.

Susidūrimo metu nukentėjo automobilyje važiavęs magas ir jo tėvas. Iliuzionistui, dueto „DiArchy“ nariui A.Gaičiūnui lūžo šonkaulis, buvo patempti kaklo raumenys, šonkaulis lūžo ir jo tėvui Arvydui. Kartu važiavusi mama Lidija Gaičiūnienė patyrė išgąstį ir šoką.

Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai.

Mikroautobusą kliudęs sunkvežimio vairuotojas D.P. buvo blaivus, jis sunkių sužalojimų išvengė. Vyras teisinosi nepastebėjęs balto mikroautobuso.

Avariją sukėlęs vyras teigė, kad UAB „Ecoservice“ sunkvežimiu važiavo iš Šilutės į Grabupių kaimą. Išvažiuodamas iš šalutinio kelio jis sustojo prieš STOP ženklą, paskui pradėjo važiuoti norėdamas kirsti pagrindinį kelią. Vos įvažiavęs į pagrindinį kelią, pajuto smūgį į dešinę automobilio pusę.

Atsitokėjęs pamatė, kad į jo automobilį atsitrenkė pagrindiniu keliu važiavusi transporto priemonė.

Vairuotojas savo kaltę pripažino, gailėjosi, atlygino padarytą žalą ir susitaikė su nukentėjusiaisiais.

Portalui Žmonės.lt iliuzionistas A.Gaičiūnas pasakojo, kad prisisegęs diržu sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Prieš pat įvykstant avarijai magas bandė atlikti triuką - mintimis bandė įjungti ir išjungti planšetę, taip norėdamas įrodyti, kad gali įvairius daiktus priversi judėti ir veikti vien mintimis. „Kaip tik tuo metu prieš akis pamačiau automobilį. Gal sutapimas, bet pagalvojau, kad minčių galia labai didelė. Tuomet susimąsčiau, kas būtų, jei pagalvočiau, kad gali atriedėti automobilis. Taip ir atsitiko: šalutinėje Ramučių gatvėje stovėjęs sunkvežimis pajudėjo ir atsitrenkė į mūsų automobilį.“, - atviravo A.Gaičiūnas. O savo „Facebook“ paskyroje avariją prie Šilutės pakomentavo taip: „Triukas pavyko! Mes gyvi“.

Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Nijolė Šimkienė avariją sukėlusiam D.P. skyrė 14 MGL (527 Eur) baudą. Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt