tinklinis moteru turnyrasBaigėsi Šilutės rajono moterų tinklinio pirmenybės, vykusios balandį ir gegužę. Pirmenybėse dalyvavo Šylių (vad. V.Parnarauskienė), Saugų (vad. A.Savickas), Šilutės (vad. R.Kutkaitė), Vilkyčių (vad. D.Černeckytė), Žemaičių Naumiesčio (vad. V.Parnarauskienė) komandos.

Po ilgai trukusių atkaklių kovų nugalėjo Vilkyčių tinklininkės.

Šilutės moterų tinklinio pirmenybėse buvo žaidžiama rato sistema ir į finalinį ketvertą patekti nebuvo paprasta. Per du mėnesius vykusias pirmenybes visos komandos įrodė savo kovingumą ir norą nugalėti. Bet varžybos tam ir skirtos, kad išsiaiškintų stipriausius, tad komandoms sužaidus visas tarpusavio varžybas, kai kurioms teko pasitraukti iš tolimesnių kovų.

Pirmosios pirmenybes paliko saugiškės, užėmusios 5 vietą.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Vilkyčiai ir Šilutė - 3:1 laimėjo Vilkyčiai. Antrajame pusfinalyje varžėsi Šyliai ir Žemaičių Naumiestis. Laimėjo patirtis - Šylių moterys varžoves įveikė 3:1.

Dėl III vietos kovojo naumiestiškės ir šilutiškės. Kad ir kaip šilutiškės priešinosi, naumiestiškės buvo pajėgesnės ir laimėjo 3:1.

Didžiajame finale susitiko Vilkyčiai ir Šyliai. Ši dvikova sukėlė žiūrovams ir žaidėjoms daug emocijų, nes visas rungtynes žaidimas vyko taškas į tašką. Žaidėjos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, gražiai priimdavo, keldavo, smūgiuodavo kamuolį. Visai nebuvo aišku, kuri komanda nugalės. Bet stiprus žiūrovų palaikymas, geras žaidimas, didelis noras laimėti vilkytiškėms padėjo išplėšti pergalę 3:2.

2016 metų rajono tinklinio nugalėtojomis tapo: F.Bagdonaitė, L.Bagdonaitė, G.Paulauskaitė, A.Jonušaitė, A.Zaicevaitė, J.Gedvilaitė, D.Černeckytė.

Komandoms įteiktos taurės ir medaliai, įsteigtos VšĮ „Šilutės sportas“. Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad tokios pirmenybės pritraukia nemažai jaunimo domėtis ir žaisti tinklinį.

Komentarai  

 
#3 Michaelkit 2017-05-26 10:16
wh0cd655266 avodart amoxil online metformin click this link cafergot diclofenac clindamycin medrol
 
 
#2 Kennethenrok 2017-05-26 10:15
wh0cd450265 buy cephalexin online avodart furosemide 20 mg tab more information tadacip atenolol tretinoin cream
 
 
#1 BennyRit 2017-05-23 14:21
wh0cd763986 who sells difluican with out a prescription fluoxetine order fluoxetine online colchicine prozac
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,