Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Image - Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Atėjęs pavasaris - pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (5)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Image - Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje balandžio 23 dieną opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš lyderės pareigų. Ji sakė, kad jos atsistatydinimas yra sutarties su opozicijos partneriais -

Ketvirtadienis, 7 Gegužė Komentarai (0)

Problema

Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Image - Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Šilutės vaizdą darkantys ir visus įvažiuojančius į mūsų miestą šiurpinantys senieji autobusų stoties pastatai pagaliau pradėti stumti privatizacijai.Šilutiškiai jau seniai piktinasi, kad šie nebenaudojami pastatai netvarkomi, kad juose dažnai būriuojasi

Pirmadienis, 25 Gegužė Komentarai (1)

Savivaldybėje

Vaikų darželiai atgijo: turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Image - Vaikų darželiai atgijo:  turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja apie paplūdimį

Image - Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja  apie paplūdimį

Didžiajame Juknaičių ežere apsigyveno amūrai, karpiai, plačiakakčiai - iš viso apie 360 žuvų. Įžuvinti ilgus metus apleistą, nendrėmis apaugusį vandens telkinį sugalvojo aktyvūs bendruomenės nariai, prieš tai pasitarę su specialistais

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

GATVEJE 2„Šilutės naujienose“ išspausdintas straipsnis „Šilutės pėstieji puola po ratais“ sulaukė didelio internautų susidomėjimo ir sukėlė audringas diskusijas. Ir pėstieji, ir vairuotojai mėtė vieni į kitų pusę akmenis, pirštais baksnodami į prasižengimus.

Netrūko ir drastiškų vairuotojų siūlymų „išspardyti tokiems pėstiesiems užpakalius“ arba piktinimosi pareigūnų teiginiais, kad reikia laikytis KET taisyklių: „nesąmonių muziejus šitame straipsnyje, eiliniam piliečiui ar ten kokiam vaikui aiškinti, kad reikia mokėti KET, kad galėtum gyventi?“.

Apžvelgėme įdomiausius internautų komentarus.

Didžioji dalis komentatorių pripažino, kad straipsnyje aptarta problema - neatsargus Šilutės pėsčiųjų elgesys - itin aktuali, su ja dažnai susiduriama. Vairuotojai neslėpė, kad kelionė miestu priverčia keiksnoti ir per pėsčiųjų neatidumą paprasta išvyka tampa nervų gadinimu.

Kita pusė komentatorių įžvelgė ne tik pėsčiųjų, bet ir vairuotojų kultūros stoką.

„Šilutės naujienų“ Facebook puslapyje Ainaras itin vaizdžiai apibūdino situaciją: „Šilutės pėstiesiems tikrai labiau tiktų žodis „pervažiuotieji“, net Indijoj tokių savižudžių nepamatysi. Tikriausiai, vėl televizijos įtaka, prisižiūri „Goodyear“ ar „Michellin“ žieminių padangų reklamų arba „Formulė 1“ varžybų su metro ilgio sustojimo keliu važiuojant 200 km/h ir jau kelia koją nuo asfalto kaip Holivudo superžvaigždė iš limuzino ant raudono kilimo“.

Vaikinui antrina Ieva: „Eina žmonės „kapišonus“ užsimaukšlinę, ir nei žiūri, nei įvertina, kad sunku sustot staigiai, kai pašąla. Labiausiai nervina einantys per gatvę su rageliais rankose, lyg paprastu šaligatviu“.

Rolanda prisiminė neseniai įvykusį epizodą, kai mergina vidury pėsčiųjų perėjos sustojo pabaigti parašyti SMS žinutę, tad vairuotojams teko laukti... Arba, jos pastebėjimu, „močiutės susitinka ant perėjos ir pora žodžių turi persimesti“. „Taip kad ne vien puola, bet ir stovi“, - ironizuoja Rolanda.

Renata atkreipia dėmesį, kad nukentėti gali net kūdikiai, nes „motinos kiša vežimukus su vaikais pirma į gatvę ir eina nepasižiūrėdamos“.

„Tai gerai, jeigu bent per perėją eina - ten tikiesi žmonių. O kai eina šiaip per gatvę... Ypač Cintjoniškių gatve, tarp kvartalo ir turgaus. Kėgliai. Kitaip nepavadinsi. Nors perėjų ten ne viena“, - piktinosi Aistė.

Svetainės „silutesnaujienos.lt“ skaitytojas, pasivadinęs „Problema“, akcentuoja ypač pavojingą zoną: perėją ties Pradine mokykla, priešais mažąjį prekybos centrą „Maxima“. Pasak komentatoriaus, mokiniai net nesidairydami šoka po ratais. Jo manymu, pedagogai galėtų labiau informuoti mokinius apie eismą, pėsčiųjų teises ir pareigas, kviesti policijos pareigūnus mokiniams išaiškinti taisykles.

Ekstremalaus vairavimo įspūdžiais mieste dalinasi Eglė: „Pėstieji, matyt, buvo sušalę ir kaklų nesukiojo. Kol pervažiavau visą miestą, keturi vairuotuojai sukėlė avarines situacijas... Ačiū Dievui už neprastą reakciją ir mechanikui - už gerus stabdžius mašinoje“. Mergina konstatuoja, kad vairuotojų ir pėsčiųjų kare - lygiosios: „ir tie pasiutę, ir tie“.

Jai pritaria Rolandas, kurio manymu „pėstieji ir vairuotojai Šilutėje verti vieni kitų. Vieni apspangę įpuola į gatvę, kiti apsižergę visą gatvę velkasi 20 km/val. greičiu... Laukiniai vakarai - savos taisyklės“.

Kiti komentatoriai pastebi, kad kaltinti vien pėsčiųjų neverta, mat ir patys vairuotojai būna nemandagūs ir dažnai nepraleidžia pėsčiųjų. Pasak Igno, tai viena priežasčių, kodėl tenka desperatiškai bėgti per gatvę.

Rolanda pabrėžia, kad būna atvejų, kai vairuotojai nemato perėjos ir važiuoja ant galvos, dar pagrūmoja pėstiesiems.

Silutes naujienu LOGO copy

Susiję straipsniai