Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

1272276718picture20002Sakoma, kad girtam velnias pagalvę pakiša, kad minkščiau nukristų. Bet, ko gero, ir liežuvį atriša, dėl ko vėliau neretai tenka gailėtis. Šilutės rajono apylinkės teismas praneša, kad nuteisė 54 m. sulaukusią Šilutės rajono gyventoją G.P., kuri, būdama neblaivi, apkeiksnojo ir apspardė Lenkijos Ogrodniki muitinės kontrolės posto pareigūnus.

Teismo duomenimis, 2008 m. muitinės kontrolės posto teritorijoje moteris tyčia necenzūriniais ir vulgariais žodžiais įžeidė tris pareigūnus, vieną jų pavadindama šunimi.

Be to, vengdama privalomo pasienio kontrolės muitinės patikrinimo, sulaikymo metu keleivė iš Lietuvos Lenkijos pareigūnams dar spėjo pamojuoti ir įžeidžiančiais rankų pirštų gestais. Tokiais veiksmais G.P. įžeidė savo pareigas einančių valstybės tarnautojų garbę ir orumą.

Karingai nusiteikusi rajono gyventoja pripažinta kalta ir dėl fizinio smurto panaudojimo prieš kontrolės posto pamainos viršininką ir dar vieną pareigūną. Pastarajam spyrė ir sužeidė kairės rankos plaštaką, taip nesunkiai sutrikdydama jo sveikatą.

Teisme moteris savo kaltės nepripažino. Ji aiškino, kad iki pasienio kontrolės posto atvyko su draugų sutuoktinių pora jų automobiliu. Neneigė, kad buvo išgėrusi šiek tiek brendžio, tačiau sakė buvusi neapsvaigusi.

Anot G.P., pareigūnų ji neįžeidinėjo, nes nemoka lenkiškai, o šie nesuprato, ką ji kalba. Kraštietė neigė pareigūnų atžvilgiu naudojusi smurtą, sakė niekam nesipriešinusi ir sužalojimų nepadariusi.

Moteris pasakojo pareigūnei parodžiusi špygą, tačiau tvirtino, kad pareigūnai su ja, sulaikyta dėl teisėtai į Lenkijos Respubliką įvežtų 10 blokų cigarečių ir bandančia pereiti sieną, elgėsi nemandagiai. Esą, jos supratimu reikalavo kyšio, naudojo fizinę prievartą, antrankius.

Tačiau Lenkijos Respublikos generalinė prokuratūra, atlikusi tyrimą, pareigūnų veiksmuose piktnaudžiavimo nenustatė.

Teismas, įvertinęs nukentėjusiųjų ir liudytojo parodymus, kitus įrodymus, pripažino G.P. kalta dėl to, kad įžeidė penkis valstybės tarnautojus ir dviem jų pasipriešino panaudodama fizinį smurtą.

Teismas nenustatė jos atsakomybę lengvinančių aplinkybių, o sunkinančia pripažino faktą, kad ji nusikaltimus padarė būdama apsvaigusi nuo alkoholio.

Už padarytus nusikaltimus teismas G.P. skyrė 1 metų ir 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę bei 20 MGL dydžio (2 600 Lt) baudą. Tačiau paskirtos laisvės atėmimo bausmės vykdymą atidėjo.

Silutes naujienu LOGO copy