Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Juvelyrine2Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūra baigė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnų 2015 m. rugpjūčio 1 d. pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl juvelyrinių dirbinių parduotuvės apiplėšimo Šilutėje.

Minėtą dieną, apie 14.10 val., du vyrai, slėpdami savo veidus po tamsintais akiniais bei gobtuvais, įsiveržė į parduotuvę, esančią Šilutėje, Lietuvininkų g., ir pardavėjai į veidą pripurškę dujų kirviu išdaužė vitrinas bei pradėjo vieną po kitos jas „švarinti“. Vyrai į maišą dėjo visus juvelyrinius dirbinius, kokius tik rado.

Juvelyrine 3_dviratisTuo tarpu nuo plėšikų nukentėjusi, dujų apakinta, vos matanti pardavėja nesutriko ir į juos metė kėdę.
Gretimoje patalpoje buvusi kita darbuotoja išgirdo kolegės šaukimą ir atbėgusi į prekybos salę pamatė du vyrus, daužančius prekybines vitrinas. Moteris nedelsdama nuspaudė apsaugos pultelį.

Deja, atvykę apsaugos tarnybos darbuotojai plėšikų sučiupti nespėjo. Vyrai buvo tik ką pasprukę iš patalpų.
Parduotuvė atrodė lyg po karo: išdaužyti vitrinų stiklai, aplink - šukės, ant grindų gulėjo kirvis ir krepšys, apvirtusi kėdė ir išmėtyti juvelyrinių gaminių padėklai.

Vykdant šio įvykio tyrimą, buvo nustatyta, kad asmenys nusikalstamai veikai ruošėsi iš anksto. Tos pačios dienos rytą jie netoli parduotuvės paliko 2 dviračius, skirtus pabėgti iš nusikaltimo vietos, ir nuėjo apžiūrėti pačią parduotuvę. Po kiek laiko grįžo, užpuolė pardavėją, pagrobė prekes ir spruko dviračiais.

Bevažiuojant vienam plėšikui nulūžo dviračio sėdynė, todėl toliau į slėptuvę vyrams teko bėgti.
Žaibiškos vagystės metu vagys iš parduotuvės išnešė apie 550 įvairiausių dirbinių: apyrankių, grandinėlių ir žiedų, kurių bendra vertė sudarė apie 20 657 eurus.

Juvelyrine3Beveik pusę metų pareigūnai tyrė šią nusikalstamą veiką, atliko daug slaptų ikiteisminio tyrimo veiksmų. Kai buvo surinkta pakankamai duomenų, nebeliko abejonių, kas įvykdė vagystę. Pareigūnai, įtariamųjų nuostabai, juos sulaikė.
31 metų ir 36 metų ne kartą teisti vyrai plėšti į Šilutę atvyko iš kito Lietuvos galo - Rokiškio rajono. Tikriausiai įtariamieji manė, jog bene 350 km atstumas, skiriantis jų gyvenamąsias ir nusikaltimo vietas, bus vienas iš veiksnių, padėsiantis neįkliūti pareigūnams į rankas. Vis tik vyrai klydo.

Įtariamieji kaltinami ne tik dėl svetimo turto sugadinimo, bet ir plėšimo, veikiant bendrininkų grupėje. Už pastarąją nusikalstamą veiką jiems gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 10 metų.

Primename, jog remiantis Lietuvos Respublikos Konstitucija asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.