Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

Image - Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio dešimtmečio Lauryno

Trečiadienis, 11 Rugsėjis Komentarai (0)

Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Image - Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Trečiadienį iš ugdymo centro Švėkšnos sen., Vilkėno 1 k. pabėgo du

Ketvirtadienis, 5 Rugsėjis Komentarai (0)

Įvykiai

Švėkšnos kapinėse rastas vyro kūnas

Image - Švėkšnos kapinėse rastas vyro kūnas

  Ketvirtadienį, spalio 3 dieną, apie 10.50 val., Švėkšnos kapinėse rastas 34 metų vyro kūnas. Informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijomos

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

Šilutės rajono miške rasta žmogaus kaukolė

Image - Šilutės rajono miške rasta žmogaus kaukolė

  Sekmadienį Saugų seniūnijos Sakūtėlių kaimo miške rasta galimai žmogaus

Pirmadienis, 30 Rugsėjis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena priminė: kelyje elkimės saugiai

Image - Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena priminė: kelyje elkimės saugiai

Rugsėjo 29 d. Lietuvoje paminėta Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Šios dienos tikslas – priminti visiems apie pagarbą ir lygiateisiškumą jaustis saugiai kelyje. Daugelyje Lietuvos katalikų bažnyčių šv. Mišių metu buvo

Trečiadienis, 2 Spalis Komentarai (0)

Šilutės rajone per avariją nukentėjo du vaikai – šešerių berniukas ir aštuonerių mergaitė

Image - Šilutės rajone per avariją nukentėjo du vaikai – šešerių berniukas ir aštuonerių mergaitė

  Lietuvos kelių policijos tarnyba informavo, kad vakar Šilutės rajone per avariją nukentėjo du mažamečiai

Trečiadienis, 2 Spalis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

ecstasyPraėjusią savaitę Šilutės rajone apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 24 m. V.B. už neteisėtą psichotropinių medžiagų įgijimą, laikymą, gabenimą, pardavimą, o 25 m. E.P. - ir už tokių medžiagų perdavimą naudoti kitam asmeniui skyrė laisvės atėmimo bausmes, jų vykdymą atidedant.

Byloje nustatyta, kad V.B. praėjusių metų rudenį Šilutės mieste iš vieno asmens įsigijo 50 vnt. tablečių, kurių sudėtyje buvo psichotropinės medžiagos MDMA, dar vadinamų „Extasy“. Nuteistasis jas laikė, gabeno bei 15 vnt. šių tablečių pardavė už 90 Eur dviem asmenims. Likusias vyras taip pat norėjo parduoti, tačiau buvo sulaikytas policijos pareigūnų, kurie asmens kratos metu tabletes rado ir paėmė.

Kitas nuteistasis prieš tai iš V.B. už 30 Eur nupirko 5 vnt. minėtų tablečių, iš kurių vieną perdavė kartu buvusiam asmeniui suvartoti, kitą iškart suvartojo pats. Likusias tris tabletes laikė su savimi, kol jas surado ir paėmė policininkai.
V.B. teisme savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad šių medžiagų gaudavo iš draugų, kuriuos bijo įvardyti. Vėliau jas parduodavo bei pats vartodavo. Pasak nuteistojo, jis buvo skolingas draugams, todėl pasisiūlė pardavinėti psichotropines tabletes ir taip grąžinti skolą, pats iš to nieko neuždirbo.

Kitas vyriškis taip pat sutiko su jam pareikštais kaltinimais. Jis paaiškino, kad tabletes pirkdavo iš nuteistojo, jas vartodavo pats ir duodavo draugams.

Teismas konstatavo, kad vyrų kaltė įrodyta liudytojų parodymais, slapto sekimo duomenimis, specialistų išvadomis ir kita bylos medžiaga. Kadangi nuteistieji prisipažino padarę nusikalstamas veikas ir nuoširdžiai gailėjosi, teismas tai įvertino kaip jų atsakomybę lengvinančias aplinkybes. Tačiau šių vyrų atsakomybę sunkino tai, kad vienas iš jų nusikalto dėl savanaudiškų paskatų, o kitas - būdamas neblaivus.

Teismas V.B. skyrė trejų metų ir devynių mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Tačiau nuteistajam pripažinus kaltę, ši bausmė sumažinta trečdaliu ir paskirtas galutinis dvejų metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimas, kurio vykdymas atidėtas maksimaliam laikui - trejiems metams. Vyras įpareigotas per šį laikotarpį tęsti darbą, nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, neišvykti be jo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

E.P. laisvės atėmimu buvo nuteistas tokiam pat laikotarpiui - trejiems metams ir devyniems mėnesiams bei 654,90 Eur bauda. Bausmę sumažinus trečdaliu ir ją subendrinus su anksčiau kitu teismo nuosprendžiu skirta bausme, vyras sulaukė galutinio dvejų metų ir septynių mėnesių laisvės atėmimo bei 376,60 Eur baudos. Teismas bausmės vykdymą atidėjo trejiems metams ir įpareigojo nuteistąjį per šį laikotarpį pradėti dirbti arba mokytis, nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, neišvykti iš miesto be jo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo bei per keturis mėnesius atlyginti pagal kitą nuosprendį nukentėjusiajai padarytą turtinę žalą.

Šį nuosprendį galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.

 

 

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt