Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

mokyklaLietuvos apeliacinio teismo sprendimu, Šilutės rajono moksleivius ir toliau maitins bendrovė „Kretingos maistas“.

Vasario 14 d. Lietuvos apeliacinis teismas atmetė du bendrovės „Smulkus urmas“ apeliacinius skundus, kurių esmė - VšĮ „Kretingos maistas“ mažos mokinių maitinimo organizavimo paslaugos kainos pagrindimas.

Bylinėjimasis dėl moksleivių maitinimo paslaugos pirkimo konkurso vyksta nuo 2009 m., ir tai jau antra teismo instancija, kuri pripažino, kad VšĮ „Kretingos maistas“ maitinimo paslaugos kainos yra pagrįstos. Teismas taip pat pripažino, kad Šilutės r. savivaldybės administracijos surengto konkurso vertinimo sprendimai yra teisėti.

„Mūsų veiklos prioritetas yra aukščiausios kokybės maitinimo paslaugos už mažą kainą. Šis teismo institucijos sprendimas dar kartą įrodo, kad įmanoma teikti kokybišką paslaugą bei racionaliai naudoti valstybės lėšas, o ne vien tik siekti komercinio intereso“, - teigia įmonės „Kretingos maistas“ generalinis direktorius Irmantas Norkus.

Minėtas bylinėjimosi procesas prasidėjo tuomet, kai 2009 m. rugsėjį Šilutės rajono administracijos paskelbtame supaprastintame atvirame konkurse dėl mokinių maitinimo paslaugos pirkimo pralaimėjusi bendrovė „Smulkus urmas“ kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą dėl laimėtojo pasiūlytos tariamai neįprastai mažos kainos.

Išnagrinėjęs bylos aplinkybes ir pateiktus įrodymus, 2010 m. vasario 9 d. Klaipėdos apygardos teismas pripažino, kad „Kretingos maisto“ pasiūlyta maža kaina yra pagrįsta, o teikiama maitinimo paslauga yra tinkama ir vykdoma kokybiškai.

Nesutikusi su šiuo sprendimu bendrovė „Smulkus urmas“ pateikė apeliacinį skundą. 2010 m. birželio 19 d. Lietuvos apeliacinis teismas nurodė Šilutės r. savivaldybei iš naujo įvertinti konkurso dalyvių pasiūlymus ir nustatyti preliminarią eilę.

Rugpjūčio 4 d. savivaldybės administracija, iš naujo išnagrinėjusi pasiūlymus bei pareikalavusi papildomų įrodymų apie siūlomos kainos pagrįstumą, nustatė preliminarią eilę, kurioje visose konkurso pirkimo dalyse mažiausia kaina laimėjo VšĮ „Kretingos maistas“.

Tačiau netrukus Šilutės r. savivaldybės administraciją pasiekė naujas ieškinys, kuriame bendrovė „Smulkus urmas“ užginčijo ir naujo vertinimo rezultatus. Ir šią pretenziją 2011 m. liepos 12 d. Klaipėdos apygardos teismas atmetė.

Išnagrinėjusi visą ilgo bylinėjimosi medžiagą, šių metų vasario 14 d. Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija nusprendė atmesti visas „Smulkaus urmo“ pretenzijas. Teismas taip pat pripažino, kad VšĮ „Kretingos maistas“ pateikti duomenys bei paaiškinimai kainos pagrįstumu nekelia abejonių, o Šilutės r. savivaldybės administracijos pakartotino viešųjų pirkimo konkurso pasiūlymų vertinimo sprendimai yra teisėti.

Daugiau šio autoriaus straipsnių...