Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – objektyvesnė ir tikslesnė

Image - Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – objektyvesnė ir tikslesnė

  „Nuo šiol duomenys apie medžiojamųjų gyvūnų gausos pokyčius šalyje bus objektyvesni ir tikslesni, paremti skirtingais informacijos šaltiniais. Nauja ir tai, kad informacija apie vilkus ir kitus didžiuosius plėšrūnus bus kaupiama

Pirmadienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

A.Pupšys: „Esu aktyvus, nes man rūpi“

Image - A.Pupšys: „Esu aktyvus, nes man rūpi“

Pasibaigus tretiesiems mano kadencijos Šilutės rajono taryboje metams, noriu pasidalinti nuveiktais darbais ir keliomis įžvalgomis su krašto gyventojais.2017 metais dirbau Socialinių reikalų komitete, Sporto tarybos pirmininku, VšĮ „Šilutės sportas“ Stebėtojų

Penktadienis, 9 Vasaris Komentarai (3)

Problema

Ar gali alkotesteris klaidinti? Greičiausiai gali...

Image - Ar gali alkotesteris klaidinti? Greičiausiai gali...

Ar gali būti žmogus blaivas, o alkotesteris „girtas“? Apie tai, kad alkotesteris parodė neteisingus rodmenis, visuomenėje nuolat kyla diskusijų, jų gausu internete.„Taip ir negėręs teises gali padėti“, - sako šilutiškis

Trečiadienis, 14 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šią savaitę tuokiasi

Image - Šią savaitę tuokiasi

Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos

Pirmadienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Kalėdų egles įžiebė naumiestiškiai, saugiškiai ir gardamiškiai

Image - Kalėdų egles įžiebė naumiestiškiai, saugiškiai ir gardamiškiai

Eglučių įžiebimo šventės toliau vilnija per visas rajono seniūnijas, o mes ir vėl su skaitytojais dalijamės mielomis

Sekmadienis, 24 Gruodis Komentarai (0)

money-2165758 1280Pasaulinei ekonomikai augant, didėja ir didžiųjų komercinių bankų valdomas turtas. Praėjusieji metai didiesiems bankams buvo itin sėkmingi, daugumos ekonomikos ekspertų nuomone, šie bus dar sėkmingesni. Nors šiai dienai vis dar verda diskusijos apie tai, kurios valstybės (Kinijos ar JAV) ekonomika yra didesnė, bet jei pažvelgsime į komercinių bankų valdomas lėšas, čia jokių ginčių tikrai nekyla.

Net 4 iš 10 didžiausių pasaulio bankų yra iš Kinijos. Į sąrašą pakliuvo du JAV, po vieną Prancūzijos, Japonijos ir Jungtinės karalystės banką. Kreditų apžvalgos ir palyginimo svetainė kreditus.lt kviečia susipažinti su 10 didžiausių pasaulio bankų.

1) Industrial & Commercial Bank of China (ICBS)

Šis bankas užima pirmą vietą pagal valdomų aktyvų dydį, kurie 2016 pabaigoje sudarę 3.62 trilijonų JAV dolerių. ICBS praėjusiais metais uždirbo 134.8 milijonus doleriu. Pagal pelningumą tai buvo ketvirtas daugiausiai 2016 metais uždirbęs bankas.

ICBS yra Kinijos vyriausybės valdomas bankas, kurio pagrindinę veikla yra investicinių projektų vystymas, fizinių bei juridinių asmenų finansavimas, kredito kortelių aptarnavimas bei kapitalo valdymas.

2) China Construction Bank Corp

Tai jau antrasis kiniškas bankas šiame sąraše. Šio banko valdomi aktyvai siekia beveik tris trilijonus dolerių (2.94). Bankas teikią korporacinės bankininkystės paslaugas, paskolas fiziniams bei juridiniams asmenims, turi gerai išvystytą elektroninės bankininkystės padalinį.  

3) Agricultural Bank of China

Šis Pekino bankas turi atstovybes visose svarbiausiose finansų sostinėse – Londone, Niujorke, Sidnejuje ir t.t. Tai ne tik trečias pagal aktyvų dydį bankas pasaulyje, bet ir viena iš didžiausių korporacijų pagal kapitalizaciją.

Bankas pagrinde dirba su vidutinio dydžio įmonėmis ir žemės ūkio bendrovėmis. Aktyvų dydis – 2.82 trilijonai JAV dolerių.

4) Bank of China

Daugiau kaip prieš šimtą metų (1912 m.) įkurtas „Bank of China” yra vienas žinomiausių ir geriausią reputaciją turinčių pasaulio bankų. Šio banko valdomos lėšos siekia 2.63 trilijonus JAV dolerių. Pagrindinė veikla paskolos fiziniams asmenims, kredito kortelių administravimas, būsto paskolos bei draudimo paslaugos.

5) HSBC

Iš visų į šį sąrašą patekusių bankų, lietuviams ko gero geriausiai pažįstamas yra būtent HSBC. Pagrindinė HSBC būstinė randasi Londone, o visoje Jungtinėje Karalystėje yra daugiau kaip 1800 klientų aptarnavimo centrų. Valdomų aktyvų dydis – 2.57 trilijonai JAV dolerių.

6) JPMorgan Chase & Co
 
Pirmas į sąrašą patekęs JAV bankas, kuris turi atstovybes visame pasaulyje. Nors didžiausių pasaulio bankų reitinge jis užimą tik šeštą vietą, bet tai yra didžiausias JAV bankas. „JPMorgan Chase & Co“ pagrindinė kryptis yra investicinė bankininkystė. Valdomų aktyvų dydis – 2.45 trilijonai JAV dolerių.

7) BNP Paribas

Prancūziškas šaknis turinti bankas vekia 75 valstybėse. Skaičiuojant pagal aktyvų dydi tai yra didžiausias bankas Euro zonoje. Valdomų aktyvų dydis – 2.4 trilijonai JAV dolerių.

8) Mitsubishi UFJ Financial Group

Mitsubishi lietuviams greičiausiai asocijuojasi visai ne su bankai, o su automobiliais. Visgi Mitsubishi UFJ Financial Group yra didžiausias Japonijos bankas, valdantis 2.4 trilijono dolerių siekiančius aktyvus.

9) Bank of America (BAC)

Antrasis JAV bankas šiame sąraše. Bank of America besispecializuoja smulkaus ir vidutinio verslo kreditavime. Teikia investicinės bankininkystės paslaugas. Valdomų aktyvų dydis – 2.15 trilijonų dolerių.

10) Credit Agricole Group

Dar vienas Prancūziškas bankas. Įkurtas kaip finansinės pagalbos ūkininkams mechanizmas, šiuo metu „Credit Agricole Group“ teikia paskolas fiziniams bei juridiniams asmenims, investuoja į tokias kompanijas kaip „Coca-Cola“, Exxon Mobile“ ir kt. Šiuo metu valdomų aktyvų dydis siekia 1.91 trilijono JAV dolerių.

Komentarai  

 
#2 paskolinsiu.lt 2017-11-16 15:46
greita paskola: http://www.paskolinsiu.lt
 
 
#1 Paskolinsiu.lt 2017-11-16 15:45
greitieji kreditai
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos