Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

Image - Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio dešimtmečio Lauryno

Trečiadienis, 11 Rugsėjis Komentarai (0)

Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Image - Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Trečiadienį iš ugdymo centro Švėkšnos sen., Vilkėno 1 k. pabėgo du

Ketvirtadienis, 5 Rugsėjis Komentarai (0)

Įvykiai

Šiandien tęsiamos dingusio berniuko paieškos: dirba privatus kinologas, ieškos ir dronas su termoviz

Image - Šiandien tęsiamos dingusio berniuko paieškos: dirba privatus kinologas, ieškos ir dronas su termoviz

Antradienio vakarą dingusio mažamečio Lauryno paieškos tęsiamos ir šiandien. Dešimtmečio ieško policijos pareigūnai, vandens telkinį tikrina narai iš Klaipėdos, kiekvieną dieną apylinkes šukuoja daugybė savanorių. Gaidelių vandens telkinyje vaiko ieško

Penktadienis, 13 Rugsėjis Komentarai (2)

Būkime budrūs: Moldavijos sukčių gauja atklydo ir į Šilutę

Image - Būkime budrūs: Moldavijos sukčių gauja atklydo ir į Šilutę

  Praėjusią savaitę ne vienas šilutiškis, šalia didžiųjų prekybos centrų - „Lidl“, „Maxima“, „IKI“ ar net prie Verdainės tilto šviesoforo matė vaikštinėjančią ir aukas renkančią tamsaus gymio moterį. Praeivius graudino moters

Ketvirtadienis, 12 Rugsėjis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės r. apvirto sunkvežimis: liudininkai manė, kad vairuotojas žuvo

Image - Šilutės r. apvirto sunkvežimis: liudininkai manė, kad vairuotojas žuvo

  Šilutės rajone įvyko nelaimė, kuri, žmonių dėka, baigėsi gana laimingai. Vairuotojui vairuojant sunkvežimį, staiga dingo stabdžiai, todėl jam teko stabdyti avariniu būdu – važiuojant tiesiai į griovį. Visa laimė, kad

Trečiadienis, 28 Rugpjūtis Komentarai (1)

Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

Image - Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

  Tyrimai rodo, kad vis mažiau Lietuvos žmonių kasdien išsiverčia be automobilio, nevairuojančių mūsų šalies gyventojų per trejus metus gerokai sumažėjo. Naujausiais duomenimis, mūsų šalyje prie automobilio vairo nesėda 28 proc.

Pirmadienis, 5 Rugpjūtis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

Image - Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

  Ketvirtadienį Kuršių mariose iš oro buvo pastebėtas objektas, kuris panašus į žmogaus kūną. Ugniagesiai šiuo metu vykdo paiešką, įtariama, kad tai nuskendusio kurėno

Ketvirtadienis, 4 Liepa Komentarai (0)

82Nors pastaraisiais metais painių istorijų, kai į angelus sargus kreipiasi moterys, teigiančios patyrusios seksualinę prievartą, tačiau aplinkybės byloja ką kita, policijoje netrūksta, Šilutės rajone nutikusią istoriją galima laikyti išskirtine – su buvusiu sugyventiniu nuklydusi į kairę ir bijodama sutuoktinio rūstybės, pareiškėja išsigalvojo, kad buvo išžaginta trijų vyrų, ir sukėlė ant kojų policiją.

Ši istorija prasidėjo šių metų sausio 28 d., kai B. P. Tauragės apskrities Vyriausiajam policijos komisariatui, kad praėjusią naktį buvo trijų vyrų išžaginta Šilutės rajone esančioje sodyboje. Moteris buvo įspėta dėl baudžiamosios atsakomybės už melagingus parodymus ir melagingą įskundimą, tačiau vis tiek pranešė tyrėjai apie nebūtą nusikaltimą.

Pareiškėja buvo jau pasiruošusi istoriją: tikino, kad išvakarėse su buvusia bendraklase nuvažiavo į sodybą, kurioje buvo trys nepažįstami vyrai. Kai draugė nuėjo miegoti, šie nepažįstamieji esą ją stumdė ir galiausiai bendrai išniekino, o kai jie užmigo, B. P. teigė išlipusi pro langą ir pabėgusi pakeleivingais automobiliais.

Policijai sureagavus rimtai ir operatyviai, imta aiškintis, kaip galėjo būti padarytas sunkus nusikaltimas. Tačiau yla ėmė lįsti iš maišo, kai imta ieškoti sodybos, kurioje neva buvo išprievartauta moteris, ir paaiškėjo, kad tokios sodybos net nėra – ji išgalvota. Tuomet B. P. buvo nuvežta apžiūrai pas teismo medicinos ekspertą, o šis nerado jokių lytinės prievartos pėdsakų ar kitų sužalojimų. Po tokios apžiūros moteris prisipažino: visas nusikaltimas – išgalvotas.

Pareigūnus B. P. nustebino ir savo pasiteisinimu, dėl ko išgalvojo šį nusikaltimą. „Minėtą naktį negrįžau namo ir nenorėjau pyktis su savo sutuoktiniu, o taip pat, kad šis sužinotų jog buvau su savo buvusiu sugyventiniu, su kuriuo vartojau alkoholį ir turėjau lytinių santykių“, – tyrėjai prisipažino moteris.

B. P. versiją patvirtino ir vėliau apklausti moters sugėrovai, parodę, kad tariamo įvykio naktį B. P. kartu su buvusiu sugyventiniu ir šio broliu bei sūnėnu girtavo.

Nors dar praeitais metais B. P. buvo teista už nesunkų sveikatos sutrikdymą, tiek tyrėjai, tiek teismas savo kaltę pripažinusios moters pasigailėjo – jos byla buvo išnagrinėta sutrumpinta įrodymų tyrimo tvarka, o Šilutės rajono apylinkės teismas jai skyrė 144 valandų viešųjų darbų, kuriuos B. P. turės išdirbti per šešis mėnesius.

Alfa.lt inf.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt