Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Pareigūnai prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

2016 m. gruodžio mėnesį, galimai 23 dieną, apie 23.00 val., Šilutės r., Katyčių seniūnijos Uikšių kaimo teritorijoje, kelyje Katyčiai-Subriai-Stoniškiai, apie 2 km atstumu nuo Katyčių miestelio, BMW markės automobilio (pilkos

Penktadienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Policijos pareigūnai įspėja apie naują sukčiavimo būdą

Image - Policijos pareigūnai įspėja apie naują sukčiavimo būdą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad plinta kompiuterinis virusas, kuris skirtas apgaule išvilioti asmens duomenis ir pinigus iš kompiuterių vartotojų, prisidengiant apgaulingu anglišku

Pirmadienis, 22 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Plaškių pasieniečių radinius išminuotojai sunaikino vietoje

Image - Plaškių pasieniečių radinius išminuotojai sunaikino vietoje

Patruliuodami prie Nemuno Plaškių užkardos pasieniečiai aptiko karo laikų granatą ir kelis šaudmenis. Radinius išminuotojai sunaikino

Pirmadienis, 22 Gegužė Komentarai (0)

Keleivius katerio vairininkas į marias išplukdė būdamas girtas

Image - Keleivius katerio vairininkas į marias išplukdė būdamas girtas

Kateriu iš Nidos uosto išplaukusių pramogautojų kelionę nutraukė Kuršių mariose juos pasiviję pajūrio pasieniečiai. Katerio vairininkui Šilutės rajono gyventojui nustatytas 2 prom. girtumas. Už tai jam gresia bauda ir teisės

Trečiadienis, 10 Gegužė Komentarai (1)

Keliuose ir gatvėse

Per Rupkalvių kaimą galima važiuoti 50 km/val. greičiu

Image - Per Rupkalvių kaimą galima važiuoti 50 km/val. greičiu

Šilutės r. savivaldybės Eismo saugumo komisijai teko spręsti, kokiu maksimaliu greičiu kaimo keliu galima važinėti Rupkalviuose.Šiame kaime gyvenantis J.M. prašė komisijos greitį šio kaimo keliu apriboti iki 40 kilometrų per

Trečiadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Skaudi avarija Šilutės rajone: trys žmonės sunkiai sužaloti, viena moteris mirė

Image - Skaudi avarija Šilutės rajone: trys žmonės sunkiai sužaloti, viena moteris mirė

Šilutės rajone susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Kaktomušos metu buvo sunkiai sužaloti keturi žmonės, o vienos iš jų moters gyvybė užgeso šeštadienio vakarą Klaipėdos

Sekmadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Specialistai aiškinasi, nuo ko galėjo užsiliepsnoti miško traktorius

Image - Specialistai aiškinasi, nuo ko galėjo užsiliepsnoti miško traktorius

Ketvirtadienį ugniagesiai skubėjo į Vilkyčius gesinti liepsnojančio "Timberjack" traktoriaus, skirto medienai išvežti. Gaisrą spėjo užgesinti, kol jis nebuvo padaręs esminės žalos

Penktadienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Liepsnojančios šakos sukėlė įtarimų, jog dega pastatas

Image - Liepsnojančios šakos sukėlė įtarimų, jog dega pastatas

Antradienio vakarą ir trečiadienio popietę ugniagesiai skubėjo gesinti gaisrų Verdainėse ir Pagryniuose. Vakar liepsnojo krūva šakų, o šiandien - privataus namo kieme esanti

Trečiadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

perspective-wine-bottles-1531457Lietuvių liaudies išmintis byloja: „Vagystė - ne brolystė“, tačiau  už vagystes jau teistas V.Č. (paskutinį kartą - prieš 5 metus) neatsisakė blogų įpročių ir susimokęs su draugais J.S. ir N.K. išėjo kartu vogti.

J.S. ir N.K. nuo baudžiamosios atsakomybės už šį nusikaltimą buvo atleisti, nes susitaikė su nukentėjusiuoju. Prieš teismą stojo vienas grupinėje vagystėje dalyvavęs V.Č.

Teisiamasis V.Č. balandžio 6-ąją vykusiame teisme buvo kaltinamas vagyste, kurios metu Šilutėje įsibrovęs į patalpą pagrobė svetimo turto. Už tokį nusikaltimą pagal Baudžiamąjį kodeksą gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Vagystės naktį, apie 2 val., V.Č. kartu su N.K. ir J.S. atėjo pas A.Ž. ir jo bute gėrė alkoholinius gėrimus. Buto šeimininkui A.Ž. užmigus, J.S. pasiūlė eiti link Šilutės turgavietėje esančių geltonų namelių, kur yra parduotuvė. Vyrai sumanė iš ten pasivogti degtinės.

Visi trys vagystę suplanavę bendrai į maisto produktų parduotuvę įsibrovė pro langą. V.Č. kartu su N.K. rankomis pastūmė mažą plastikinį langą, kuris atsidarė ir atvėrė kelią išnešti parduotuvėje buvusias prekes. Bet vyrams reikėjo tik degtinės..

Pro langą įlipo J.S. ir iškart patraukė link alkoholio lentynų. Iš ten pavogė keturis butelius degtinės (2 skirtingų skonių 0,7 litro butelius degtinės „Gedimino naktys“, 2 degtinės butelius „Orginalioji lietuviška auksinė“ (0,5 litrų talpos) bei mobilaus ryšio telefoną „Prestigio Multiphone 5430“.

Iš parduotuvės pavogtos prekės įvertintos 100,89 Eur suma. Dar kiek daugiau nei 150 eurų įvertintas įsilaužimo metu apgadintas turtas.

Vos tik J.S. su vogtais gėrimais išlipo pro langą, suveikė apsaugos signalizacija. Vagys pasileido bėgti.

Per minutę į įvykio vietą atvyko UAB „Argus“ darbuotojai, tačiau vagišiai jau buvo spėję pasprukti.

Apsaugos darbuotojai vagystės vietą saugojo tol, kol atvyko pardavėja. Vėliau vagystės vietą apžiūrėjo policijos pareigūnai ir surašė protokolą, kuriame užfiksuota, kad išdaužtas parduotuvės langelis, išlaužtas užraktas, rasti pėdsakai, ištuštintos lentynos.

Po vagystės bėgant iš įvykio vietos, J.S. draugams prasitarė, kad, be svaigiųjų gėrimų, jis dar pavogė ir telefoną, kuris buvo padėtas ant lentynos.

Vagystės grobį - degtinę - vyriškių kompanija išgėrė, o telefoną J.S. pasiliko sau.

Šilutės rajono policijos tyrėjos duomenimis, į šį telefoną vagystės naktį buvo įdėta SIM kortelė, kurios naudotojas J.S. Tačiau, matyt, vogtą telefoną vagišius netrukus pametė...  Teisme liudijęs G.E. papasakojo, kad rugpjūčio mėnesį namo laiptinėje rado mobiliojo ryšio telefoną „Prestigio“. Jį užstatė lombarde.

Teisme pasisakė ir A.Ž. (jo bute vyko išgertuvės). Jis papasakojo, kad vagystės dieną, vėlai vakare, pas jį į namus atėję pažįstami N.K. J.S. ir V.Č. atsinešė tris butelius degtinės, tačiau jis pats po kiek laiko užmigo, o naktį pabudęs draugų savo bute jau neberado. Kokiais keliais patraukė jo bičiuliai, A.Ž. nežinojo.

Po poros dienų sutiktas J.S. jam pasakė, jog tą naktį išstūmė prie turgaus esančios maisto prekių parduotuvės langelį ir pavogė keturis butelius degtinės.

J.S. ir N.K. prisipažino padarę nusikaltimą, savo noru atlygino parduotuvės savininkui padarytą žalą ir susitaikė su nukentėjusiuoju, todėl išvengė baudžiamosios atsakomybės.

Baudžiamojoje byloje buvo surinkta pakankamai įrodymų, leidžiančių pripažinti V.Č. kaltu dėl vagystės. Jam skirtas 60 parų areštas.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Ukmergės naujienos